Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Hikerwithdog (0:26) >>
Ji buvo nepaprastai gero būdo katė. Vakar ją palydėjau į amžinybę :( Nebebuvo įmanoma...
Dzy (17:00) >>
Didelis aciu Jums :)
Lapke (22:15) >>
Tenka pripažinti, kad Kazytė - ne itin fotogeniška. "Gyvenime" - gražuolė fainuolė pusiau...
Nesta (14:47) >>
Smulkutė, dailutė katytė. Labai prieraiši, lipšni, nori būt šalia žmogaus, glostoma ( tik...

„Lesės“ Vilniaus prieglaudos gyvūnų dovanojimo tvarka

Karantino laikotarpis 

Prieš atvykstant į prieglaudą išsirinkti gyvūno, prašome su mumis susisiekti iš anksto ir pasitikslinti, ar gyvūnas nėra karantinuojamas ar gydomas.  

Rasti gyvūnai nedovanojami karantinavimo laikotarpius (14 dienų) nuo jų priėmimo į prieglaudą. Tuo metu stebima gyvūnų sveikata, jiems suduodami profilaktiniai vaistai nuo parazitų, jie skiepijami. Taip pat laukiama atsiliepiant jų senųjų šeimininkų.

Gydomi gyvūnai paprastai dovanojami tik jiems pasveikus, nebent (išimtiniais atvejais) šeimininkai turi patirties, tinkamas sąlygas ir pageidauja patys perimti gyvūno gydymą.

Gyvūnų perdovanojimas

Gyvūnai dovanojami tik tiesiogiai naujiesiems šeimininkams, gyvūnų neatiduodame dovanojimui kitiems žmonėms. Daug žmonių, kuriems padovanojamas gyvūnas, iš tikrųjų nėra apsisprendę ir neturi sąlygų jiems laikyti. Net jeigu jei Jūsų artimieji planuoja įsigyti gyvūną, gali būti, kad Jūs nežinote visų jo pageidavimų, ir jie nusivils Jūsų dovana. Didelė dalis perdovanotų gyvūnų anksčiau ar vėliau vėl atsiduria prieglaudose, gyvūnai beprasmiškai traumuojami, be to, paaugę šuniukai ir kačiukai žmonėms nebeatrodo tokie patrauklūs, jie prieglaudoje turi ilgiau laukti naujų šeimininkų. Dėl šių priežasčių, jeigu Jūsų artimieji planuoja įsigyti augintinį, kviečiame atvykti į prieglaudą kartu, kad jie galėtų patys išsirinkti norimą gyvūną pagal dydį, charakterį, išvaizdą ir kitus bruožus.

Dovanojimo sąlygos 

Gyvūnai dovanojami tik pilnamečiams (>18 metų) asmenims, todėl pasiimant gyvūną su savimi reikia turėti asmens tapatybės dokumentą.

Prieš dovanojant gyvūnus, paprastai stengiamės įsitikinti, kad naujieni šeimininkai pasirengę suteikti gyvūnui tinkamas sąlygas pagal gyvūno charakterį, sveikatos būklę, dydį, aktyvumą ir kitus bruožus.  

Pasiimdamas gyvūną, naujasis šeimininkas turi pasirašyti Gyvūno dovanojimo sutartį Gyvūno dovanojimo sutartis. Pagal šia sutartį, jeigu dovanojamas gyvūnas yra nesterilizuotas, naujasis šeimininkas įsipareigoja sterilizuoti gyvūną iki nustatyto termino. 

Gyvūnai dovanojami nemokamai, tačiau turėdami galimybę galite prisidėti prie kitų gyvūnų išlaikymo.

Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 60