Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Hikerwithdog (0:26) >>
Ji buvo nepaprastai gero būdo katė. Vakar ją palydėjau į amžinybę :( Nebebuvo įmanoma...
Dzy (17:00) >>
Didelis aciu Jums :)
Lapke (22:15) >>
Tenka pripažinti, kad Kazytė - ne itin fotogeniška. "Gyvenime" - gražuolė fainuolė pusiau...
Nesta (14:47) >>
Smulkutė, dailutė katytė. Labai prieraiši, lipšni, nori būt šalia žmogaus, glostoma ( tik...

Tautmilės gyvūnų priėmimo tvarka

Ieškoma naujų patalpų, nauji gyvūnai nepriimami  

Vietų skaičius

Tautmilės prieglaudėlėje pirmenybė teikiama mažyliams (3-4 mėn.) gyvūnams ir maitinančioms katėms bei kalytėms su mažyliais. Šie gyvūnai paprastai neturi susiformavusio imunitetom, yra per maži skiepams ir yra labiausiai pažeidžiami iš visų gyvūnų prieglaudose. Pirmenybė taip pat teikiama gyvūnams iš gatvės, naminiai gyvūnai paprastai priimami tik tada, kai yra laisvų vietų, ir nėra susidariusios laukiančių gyvūnų eilės.

Dėl mažo patalpų ploto Tautmilės prieglaudėlėje nėra sąlygų priimti didelių suaugusių šunų.

Prieš atvykstant į prieglaudą, prašome su Tautmile susisiekti iš anksto ir pasitikslinti, ar šiuo metu turime laisvų vietų. Kadangi gyvūnų nemigdome, ir daugelis gyvūnų mūsų globoje gyvena bent kelis mėnesius, labai dažnai prieglaudoje nebūna vietų, ir naujų gyvūnų priimti negalime. Tokiais atvejais, asmenis, norinčius priduoti gyvūną, galime įrašyti į eilę arba patarti teirautis dėl vietos kitose prieglaudose.

Svarbu! Savavališkas gyvūnų palikimas prie mūsų prieglaudos negarantuoja vietos prieglaudoje. Paliktas gyvūnas gali pasimesti ir būti sužalotas mašinų ar piktavalių žmonių. Be to, jeigu mūsų prieglauda yra perpildyta, ir staigiai nerasime laikinų globėjų, gali būti, kad gyvūną turėsime užmigdyti. 

Priėmimo sąlygos 

Priimant gyvūną, su gyvūną atnešusiu asmeniu pasirašoma Gyvūno priėmimo sutartis Gyvūno priėmimo sutartis. Pagal šią sutartį, gyvūną priduodantis asmuo įsipareigoja mums atskleisti teisingą ir pilną informaciją apie gyvūną ir negrįžtamai perduoda gyvūną mūsų nuosavybėn.  

Jeigu gyvūnai atiduodami iš namų, kuriuose nebuvo užkirstas kelias jų veisimuisi, paprastai priimame juos su sąlyga, kad bus sterilizuota jų mama katė ar kalė.

Į prieglaudą nepriimami agresyvūs gyvūnai dėl grėsmės savanoriams ir kitiems gyvūnams. Šeimininkai, kurie tyčia nuslėpė informaciją apie gyvūno agresyvumą, bus laikomi atsakingi, jei karantinavimo laikotarpiu gyvūnas sužalos mūsų savanorius ar kitus gyvūnus.

Gyvūnai į prieglaudą priimami nemokamai, tačiau turėdami galimybę galite prisidėti prie gyvūnų išlaikymo. 

Laikymo sąlygos 

Gyvūnai mūsų prieglaudoje nemigdomi, išskyrus atvejus, kai gyvūnas kankinasi arba serga neišgydomomis užkrečiamomis ligomis. Tautmilės prieglaudėlėje priimami nemažai jau sunkiomis ligomis užsikrėtusių mažylių, kurių dalis miršta, nepaisant intensyvaus gydymo.

Visada skatiname žmones iš anksto susipažinti su gyvūnų laikymo sąlygomis mūsų prieglaudoje, kad žinotumėte, kur gyvūnas praleis ateinančius mėnesius. Gyvūnais mūsų prieglaudoje rūpinasi gyvūnų mylėtojai savanoriai. Pagal galimybes, stengiamės suteikti gyvūnams geriausias galimas sąlygas, tačiau svarbu suprasti, kad jokia prieglauda negali atstoti namų sąlygų. Gyvenimas prieglaudoje gyvūnui yra didžiulis stresas ir papildoma rizika užsikrėsti ligomis. Todėl negalime suteikti jokių garantijų, kad gyvūnas nesusirgs, nesusižalos ir vėliau nebus užmigdytas. 

Dėl šių priežasčių šeimininkams, kurie nebegali laikyti savo augintinio, visada rekomentuojame gyvūną reklamuoti ir padovanoti iš namų. Tokiu atveju galėsime patarti dėl tinkamų skelbimų portalų, nuotraukų ir aprašymų. 

 

Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 176