Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Dzy (19:50) >>
Labai džiaugiasi Margutis ir dėkoja Jums :)
Polio-mama (9:43) >>
jei jau "užsirašiau" Margučiui į draugus... Margutis nebeskolingas klinikai ir gali įsigyti...
Vudu (12:15) >>
Šiuo metu perkame specialų maistą SPECIFIC iš http://www.dimela.lt, nes jis nesukelia...
Vudu (12:14) >>
O koks maistas tinkamiausias?

Briusas. Kai nesiseka juodai arba prieglaudoj geriausia

Briusas buvo atvežtas į prieglaudą dar 2016 m.spalį. Siaubingai blusuotas, perkūdęs, išsekęs, pasimetęs ir tik su kokiais trim plaukais ant viso kūnelio. Svėrė nepilnus 6 kg. Atrodo, matėm dar ir ne tokių nelaimėlių, kurie it feniksai atsigaudavo, išgražėdavo ir pavergę žmonių širdis, iškeliaudavo į naujus namus. Bet ne Briusas. Blusos buvo įkyrios ir nepasidavė po vienos dozės vaistų, tad teko kartoti. Vidaus parazitų jis savyje kaupė tiek, kiek ir dideliam šuniui būtų buvę daug, tad dehelmintizacija teko kartoti taip pat kelis kartus. Svoris po truputį augo, kailis gražėjo ir... atsirado priepuoliai. Kompiuterinės tomografijos verdiktas - epilepsija. Visų savanorių pastangomis susiderinome, kad būtinus vaistus nuo epilepsijos sugebėtume duoti lygiai kas 12 valandų. Kai būklė atrodo stabilizavosi - Briusas staiga tapo vangus, nebedomino joks maistas, viduriavo su krauju. Parvo virusas. Šimtai lašelinių, vaistų ir vitaminų ištraukė garbanių iš mirties gniaužtų. O po kelių dienų atsivėrė abscesas (tikėtina, kad nuo vaistų leidimo). Ir vėl antibiotikai, žaizdos valymo procedūros nebuvo itin malonios. Na va, dabar jau atrodė, kad visi vargai įveikti, visos ligos persirgtos, beliko tik sulaukti šeimininkų, kurie neišsigąstų epilepsijos. Ir štai nei iš šio, nei iš to - pažeista akis. Nei kaip, nei kada tai įvyko nežinome, tiesiog turėjome "bėgančią" akį ir vėl be nuotaikos šunį. Ir vėl mažylio nedomino nei maistas, nei savanorių rodomas dėmesys, svoris vėl krito. Skirti leidžiami antibiotikai, lašiukai į akis po 5 kartus per dieną. Kadangi epilepsijos priepuolių jau kurį laiką nebuvo, gana drąsiai atidavėme jį į potencialius naujus namus ir tą patį vakarą atsinaujino priepuoliai, kuriuose jau gyvenantis šuo reagavo gana agresyviai, tad Briusas grįžo į prieglaudą.. 
Atrodo nieko negali būt geriau, nei savi, ramūs ir šilti namai bet kokiam gyvūnui, bet šis šuo matyt jau apsisprendė likt prieglaudoje praradęs viltį, jog jo bėdos kažkam pasirodys menkesnės, nei jo meilė savam žmogui. 
Būsime labai dėkingi, jei padėsite padengti skolas veterinarijos klinikai (kompiuterinė tomografija, įvairių parametrų kraujo tyrimai, parvo viruso, akies gydymas) 275,- eur, prisidėsite prie skanesnio ir sotesnio maisto, epilepsijos priepuoliams gydyti skirtų vaistų, vitaminų ir papildų pirkimo. Prašoma suma 315 eur.
Surinkta parama: 315 EUR
Lincė
Organizacija: „Lesė“, Vilniaus skyrius

Sukurta: 2017-01-09
Naujienos numeris: 8806
Peržiūrėjimų skaičius: 19347
Lankytojas: Lincė

« grįžti


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 62