Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus daugiau nei 1700 gyv. ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Paremkite veiklą pervesdami 2% (plačiau >>)
Loading
LT / EN
paremk apie mus naujienos Vilnius Kaunas Jonava Tautmilė Panevėžys sterilizacija savanoriams naudinga

Komentarai

Vitamo (21:15) >>
Labai labai užjaučiu... :(
Alina (10:34) >>
Tai jau 3 katukai surado namus, Indre? :)
Alina (10:02) >>
Jei neklystu, seimynele globai paeme Viktorija is N. Vilnios
Irmulia (9:05) >>
O globa radote?

JONAVA: padėkime Ilonos globotinukams (paaukota)

Kaip žmogus, taip ir kiekvienas gyvūnas turi savo gyvenimo istoriją. Ši istorija prasidėjo nuo PSP katytės, kurią sterilizavome ir paleidome į krūmynus pas mažučius vaikučius. Laikas bėgo, katytė užaugino du kačiukus ir, beieškodama jiems saugaus prieglobsčio, atvedė į kiemą pas Iloną. Tad PSP buvo atlikta ir abiems mažyliams. Mažieji saugiai ir šiltai praleido pooperacinį laiką privataus namelio kambarėlyje, Per tą laiką atėjo šalta žiema ir mažieji visai nebenorėjo leisti laiko lauke. Taip broliukas ir sesutė liko laukti savo tikrų namų ir šeimininkų nedideliame kambarėlyje, tik retkarčiais išeidami į lauką. O jų mamytė taip ir liko lauke, kartais įlisdama į rūsį sušilti. Ilona pamaitina ne tik mažuosius, bet stengiasi ir jų mamytės alkanos nepalikti. Aplinkinių daugiabučių katuliai greitai pastebėjo, kur galima šiokį tokį kąsnelį gauti. Tad dabar Ilonos vaišės laukiamos ne tik kambarėlyje, bet ir malkinėje bei po daugiabučio balkonu.

Prie visų rūpestėlių prisidėjo ir mažojo Pilkučiu ligelės: išvėmė kirmėliukę, o veterinaras ausytėse rado niežinių erkučių.

Jeigu kas nors galėtumėte prisidėti prie šių Jonavos bėdulių pamaitinimo (54Lt) ir gydymo (10Lt) būtume dėkingi ne tik katinėliai ir Ilona, bet ir mes, Jonavos lesiečiai. Kurkime gyvūnų gyvenimo istorijas kartu!

Jei norite ir galite paaukoti pinigėlių Ilonos globotiniams, perveskite norimą sumą į Lesės sąskaitą (nepamirškite nurodyti, kam aukojate "Ilonos iš Jonavos globotiniams")  

P.S. Ilonai labai reikalinga parama maisteliui, ji žmogus kuklus, stengiasi kiek tik galėdama jiems padėti, tik kad jos galimybės ribotos. Jei galite, padėkite jai, paaukokite pinigėlių į asmeninę sąskaitą, o mes galime garantuoti, kad lėšos bus panaudotos atsakingai.

Pridedu mažųjų nuorodas:

http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/user.6747;g.39143

http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/user.6747;g.39173

Surinkta parama: 172 Lt
Dzy
Organizacija: „Lesė“, Jonavos skyrius

Sukurta: 2012-02-10
Naujienos numeris: 6779
Peržiūrėjimų skaičius: 496
Lankytojas: Dzy

« grįžti

Komentarai

Dzy („Lesė“, Jonava) (2012-02-11)
Labai didelis ačiū Jums Rutille...
Rutille (2012-02-10) (foto)
Pervedziau Ilonos globotiniams 50 euru per Paypal - sekmes ir sveikatos!


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X)
Statistika Prisijungę: 109