Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Hikerwithdog (0:26) >>
Ji buvo nepaprastai gero būdo katė. Vakar ją palydėjau į amžinybę :( Nebebuvo įmanoma...
Dzy (17:00) >>
Didelis aciu Jums :)
Lapke (22:15) >>
Tenka pripažinti, kad Kazytė - ne itin fotogeniška. "Gyvenime" - gražuolė fainuolė pusiau...
Nesta (14:47) >>
Smulkutė, dailutė katytė. Labai prieraiši, lipšni, nori būt šalia žmogaus, glostoma ( tik...

DĖMESIO! Lapkričio 2-3 d. Kauno raj. vyks tarptautinės šunų kinkinių varžybos

Dargana, lietus, apniukęs dangus rudenį daugelį priverčia vis daugiau laiko praleisti užsidarius  savo “šiltuose narveliuose”, bet tik ne šunų kinkinių sporto entuziastus. Jiems šis laikas pasiruošimo žiemos sezonui ir besniegių disciplinų pagrindinių varžybų periodas.

Jei ši sporto šaka jums dar mažai pažįstama, pats metas apie ją sužinoti kiek daugiau, mat Lietuvos šunų kinkinių sportas, nors ir yra ganėtinai jaunas, jau sulaukė tarptautinio pripažinimo ir turi nemažai gerbėjų.

Lapkričio 2-3 dienomis Kauno rajone Jadagoniuose prie „Pagonijos“ uolos  vėl liesis „šuniškos ir žmogiškos“ emocijos, skambės juokas ir džiaugsmingos sportinių kinkomų šunų „dainos“.

Čia vyks atviras besniegių disciplinų šunų kinkinių sporto Lietuvos čempionatas. Varžybose be šeimininkų, dalyvaus Latvijos, Estijos, Rusijos, Lenkijos, Baltarusijos sportininkai su savo augintiniais. Tarp jų ne vienas Pasaulio ir Europos čempionatų nugalėtojas ar prizininkas. Tai paskutinės, galima pavadinti, kontrolinės  varžybos prieš lapkričio 8-10 dienomis Italijoje įvyksiantį Pasaulio šunų kinkinių sporto čempionatą.

Šis Lietuvos čempionatas yra ir daugiaetapių Baltijos Taurė - 2013 varžybų finalinis etapas ,taigi sekmadienį lapkričio 3 dieną bus apdovanojami ne tik šių varžybų, bet ir viso sezono Baltijos regiono  geriausi iš geriausių. Ankstesni etapai vyko Latvijoje, Rusijoje, Estijoje ir Lenkijoje.

Be to šis Lietuvos čempionatas pirmą kartą Lietuvos istorijoje IFSS [Tarptautinės šunų kinkinių sporto federacijos ] yra  įtrauktas kaip Pasaulio Taurės etapas .Lietuvos šunų kinkinių sporto federacijos entuziastams tai didelis nemažo ,tylaus ir kantraus triūso įvertinimas.

Lietuvos atvirame čempionate sportininkai varžysis DR-6, DR-4 disciplinose t.y. vežimaičių šešių ir keturių šunų disciplinose, SC-1,SC-2 ,tai paspirtuko vieno ir paspirtuko dviejų šunų disciplinos. BJW, BJM – dviratininkė, dviratininkas ir šuo ,bei kroso su šunimis disciplina. Visos disciplinos ,išskyrus kroso su šunimis dar yra skirstomos į šiaurinių veislių šunų ir atviras klases.

Varžybų žiūrovai be tradicinių ir įprastų akiai šiaurinių veislių  šunų varžybose turi unikalią galimybę susipažinti su greičiausiais, specialiai kinkinių sportui veisiamais šunimis –Aliaskos haskiais, Norvegų metisais, greisteriais, eurodogais.

Abi dienas po pagrindinių startų vyks vaikų minikroso su šunimis varžybėlės kuriose gali dalyvauti ir žiūrovai, o  šunis vaikams „paskolins“ sportininkai.

Lapkričio 3 dieną varžybų organizatoriai klubas „Fluidus“ ir Lietuvos šunų kinkinių sporto federacija po pagrindinių startų dovanoja minivaržybėles Kauno rajono Pagynės vaikų namų ,Kauno Jono Laužiko specialiosios mokyklos ir Vilijampolės socialinės globos namų auklėtiniams .

Šventė žiūrovams nemokama, veiks lauko kavinė.

Kauno rajone šventės neatsiejiamos nuo Kauno rajono savivaldybės aktyvios pagalbos.

Šis atvejis neišskirtinis – atviro Lietuvos šunų kinkinių sporto čempionato pagrindinis partneris yra Kauno rajono savivaldybė, o meras Valerijus Makūnas globoja šį renginį .

Na o keturkojus sportininkus ne pirmi metai globoja Algirdas Gelžinis ir UAB Kaivana.

Žiūrovus norinčius pamatyti ne tik startus ,bet ir keturkojus sportininkus  kviečiame rinktis šeštadienį , lapkričio 2 dieną 11 val. Lapkričio 3 dieną 10 val.  Atidarymas  lapkričio 2 dieną, 12 val.

Apdovanojimai numatomi lapkričio 3 dieną ,sekmadienį 15 val.30 min.

Arnoldas Akelaitis

Lietuvos šunų kinkinių sporto federacija

Klubas „Fluidus“ prezidentas

+37061239965

www.mushing.lt

www.fluidus.lt


Sukurta: 2013-10-24
Naujienos numeris: 8105
Peržiūrėjimų skaičius: 32964
Lankytojas: Irmulia

« grįžti


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 56