Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Hikerwithdog (0:26) >>
Ji buvo nepaprastai gero būdo katė. Vakar ją palydėjau į amžinybę :( Nebebuvo įmanoma...
Dzy (17:00) >>
Didelis aciu Jums :)
Lapke (22:15) >>
Tenka pripažinti, kad Kazytė - ne itin fotogeniška. "Gyvenime" - gražuolė fainuolė pusiau...
Nesta (14:47) >>
Smulkutė, dailutė katytė. Labai prieraiši, lipšni, nori būt šalia žmogaus, glostoma ( tik...

Vilniaus „Lesės“ dienoraštis: 2016-11-17 (ketvirtadienis)

Antradienį mus lankė Avižienių gimnazijos pradinių klasių mokiniai, atvežė dovanų mūsų augintiniams, pavaišino šuniukus, paglostė katytes. Deja, ši mokinių grupė buvo paskutinė šiemet, tad norinčių mus aplankyti dabar lauksime pavasarį, atšilus orams. Šaltuoju metu sezonu negalime priimti didesnių mokinių grupių dėl vietos trūkumo prieglaudoje, bet galime atvykti į mokyklą ir pravesti pamokėlę apie beglobius gyvūnus ir šunų kūno kalbą. Daugiau informacijos tel. 867878207 Rasa 

Trečiadienis prabėgo be ryškesnių įvykių. Justas (šuo trimis kojomis) lankėsi pas gydytoją, jam buvo išimti siūlai, pamatuota temperatūra. Dabar lankysimės po poros savaičių kraujo tyrimui. Justas jaučiasi puikiai.

 

Pasipildėme nauju globotiniu - pelėda, kuriai sužalotas sparnas. Kol kas pelėda glaudžiasi organizacijos vadovės namuose, gauna antibiotikus, vėliau keliaus į "Laukinę Lesę" Kaune.
 
Briusas, epilepsija sergantis šuniukas, susirgo parvo virusu. Nevalgė, buvo apatiškas. Bet po poros dienų lašelinių, antibiotikų ir vitaminų, šiandien Briusas jau noriai lapnoja ryžių košę su vištiena 
 
Šiandien diena įvykiais turtingesnė. Į naujus namus iškeliavo du mūsų mažyliai kačiukai ir rudoji drahtaro mišrūnė kalytė. Turėjom svečių iš ShowArt kompanijos, kurie ėmė interviu iš vadovės savo laidai (greitai pamatysite), vedžiojo šunis, glostė kates, atvežė skanių dovanų ne tik mūsų globotiniams, bet ir savanoriams 
 
Dvi kates vežėme į "Lesės" vet. kliniką, nes abi vangiai ėdė. Vienai rado sugedusį dantuką, kitos kraujo tyrimai geri, tad spėjame, kad apetitas dingo nuo neseniai gautų vaistų nuo kirminų.
 
Na, ir vėlaus vakaro naujiena - važiavome atsivežti šuns (video https://www.facebook.com/gyvunu.globos.org.lese/videos/1323214134365109/), kurį vyras, neabejingas gailiam lojimui vidury miško, rado pririštą prie medžio. Šuo jaunas, apie pusantrų metų amžiaus, žaismingas, nors dar kiek pasimetęs naujoj aplinkoj. Spėjame, kad jis buvo pririštas kelias dienas, nes labai sulysęs, pilnas blusų. Pamatę jo lytinį organą keistai išlindusį ne ten kur derėtų, skubėjome pas mums visad pagelbėjančius Buivydiškių veterinarijos klinikos gydytojus. Nustatyta plėštinė žaizda, pro kurią ir išlindo organas. Atlikus skubią operacija, viskas sudėliota į savo vietas, žaizda užsiūta, skirtas antibiotikų kursas. Po 10 dienų bus išimti siūlai ir Nemis jau dairysis naujų, saugių namų.

 

Rasa
Organizacija: „Lesė“, Vilniaus skyrius

Sukurta: 2016-11-18
Naujienos numeris: 8796
Peržiūrėjimų skaičius: 41519
Lankytojas: Irmulia

« grįžti


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 41