Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Hikerwithdog (0:26) >>
Ji buvo nepaprastai gero būdo katė. Vakar ją palydėjau į amžinybę :( Nebebuvo įmanoma...
Dzy (17:00) >>
Didelis aciu Jums :)
Lapke (22:15) >>
Tenka pripažinti, kad Kazytė - ne itin fotogeniška. "Gyvenime" - gražuolė fainuolė pusiau...
Nesta (14:47) >>
Smulkutė, dailutė katytė. Labai prieraiši, lipšni, nori būt šalia žmogaus, glostoma ( tik...

Kaunas. Ne visada užtenka tik geros širdies (trūksta 250 EUR)

Skambutis ir neeilinis pasakojimas, o gal kaip tik eilinis tik ne visi tokie pasakojimai pasiekia mūsų ausis. 
Ne visada užtenka tik geros širdies, kad gyvūnai būtų sotūs , sveiki, nesidaugintų ir gyventų saugūs. Jau antrą kartą tenka lankytis Raseinių rajone  Dauderių kaime, kuris randasi ne taip jau toli, bet tikrai ne arti Kauno -  100 km 
Vienoje atokiausių Dauderių kaimo gatvelėje gyvena jauna šeima bei pensininkė motina, kurie nei vienos gyvasties nepalieka mirti netoliese esančiame pušynėlyje, kuriame tapusiais ,,nebereikalingais " savo keturkojus - buvusius draugus- ten išmeta iš mašinų atvažiavę žmonės. Išmeta gyvūnus ne tik pušynėlyje , išmeta ir prie šių žmonių tvoros, nes visi žino, kad čia gyvenantys ,,durneliai" priims visus kas juda ir kvėpuoja. Taip gyvūnų skaičius šioje sodybėlėje vis auga. Auga jis dar ir dėl to , kad natūraliai gyvūnai čia dauginasi. Ne gana to visi jie gyvena pusbadžiu, nes išmaitinti čia gyvenančių 20 šunų ir 10 kačių tikrai reikia daug lėšų, o ką jau kalbėti apie veterinarinę šių gyvūnų priežiūrą. Šio mažo namelio šeimininkai tikrai geri žmonės vos patys galą su galu suduriantys, stengiantys nepalikti mirties gniaužtuose nei vieno keturkojo, bet,deja, pagalbos nėra sulaukę nei iš vienos organizacijos, į kurią bandė kreiptis dėl praktiškai jau nebevaldomos padėties. Blogiausiai yra tai, kad pagalba buvo pažadėta ir dėl atsiradusių mažylių paėmimo ir dėl gyvūnų sterilizacijų, bet pažadai tik ir liko pažadais. Negalėjome ir mes likti tik abejingais stebėtojais. Todėl prisikrovę pilną bagažinę visokių gėrybių šunims ir katėms patraukėme kaimo link. Po geros valandos pasiekėme jau minėtą Dauderių kaimą. Taip vaizdelis čia iš ties ne koks - per tokią gausą gyvūnų buvo sunku įvažiuoti net į kiemą. Vieni lojo , kiti miaukė, puolė po ratais, o ištraukus maistą net šoko ant rankų ir nusitvėrę kokį kąsnį urgzdami bėgo slėptis. Tuokart iš šio kaimo išsivežėme tuos , kuriems labiausiai reikėjo pagalbos - visų pirma veterinarinės. Iš ten išgabenome keturias katytes, kurios apart tikrai labai prastos išvaizdos dar ir laukėsi, du katinukus ir tris maždaug trijų mėnesių šunelius. Išvažiavom labai skaudančia širdimi , nes nesame pajėgūs paimti visus čia prisiglaudusius  nelaimėlius, taip pat šis kaimas nėra už kelių kilometrų, kad galėtume čia atvykti dažnai , vežioti gyvūnus į vet. klinikas ir vežti maisto paramą. Tačiau praėjus savaitei nusprendėme dar kartą vykti į šį Dievo pamirštą kampelį. Aišku vykome ne tuščiomis ir grįžome ne tuščiomis - šį kartą dar penki šuneliai papildė mūsų prieglaudos gyventojų gretas. Tačiau darbas dar nėra atliktas iki galo. Svarbiausias dalykas - likusių ten kalyčių sterilizacija, o  jų dar liko nei daug nei mažai - penkios. 
Sutarėme, jai tik surinksime, aišku, gerų žmonių pagalbos dėka reikiamų lėšų ir būsime pajėgūs apmokėti sterilizacijas, vietinė veterinarė pagelbės ir iššoperuos kalytes.
Kadangi, kaip visi žinote, mes gyvename tik iš paaukotų geranoriškų žmonių lėšų, tai kaip visada artėjant rudeniui mus ištinka finansinė krizė, todėl vėl kreipiamės į visus Jus prašydami pagelbėti Dauderių kaimo globotiniams:
1. aštuoniems mažyliams reikalingi skiepai - po 10 eurų t.y. 80 eurų
2. penkių kalyčių sterilizacija - nuo 50 iki 70 eurų viso  apytiksliai  300 eurų
    Iš viso reikiama suma 380 eurų

Iš anksto dėkojame už Jūsų gerumą
Dėkojame aukojusiems: Lukui M. , Juratei G., Laurai G.

Labai ačiū: JurgaKaz
Surinkta parama: 130 EUR
Trūkstama parama: 250 EUR
Pavedimo nurodymas: Nr.8639
Organizacijos pavadinimas: VšĮ Lesė
Įmonės kodas: 300709225
Banko sąskaita: LT657044060006186558
PayPal sąskaita:
Globėja
Organizacija: „Lesė“, Kauno skyrius

Sukurta: 2015-08-20
Naujienos numeris: 8639
Peržiūrėjimų skaičius: 31608
Lankytojas: Globeja

« grįžti


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 59