Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Hikerwithdog (0:26) >>
Ji buvo nepaprastai gero būdo katė. Vakar ją palydėjau į amžinybę :( Nebebuvo įmanoma...
Dzy (17:00) >>
Didelis aciu Jums :)
Lapke (22:15) >>
Tenka pripažinti, kad Kazytė - ne itin fotogeniška. "Gyvenime" - gražuolė fainuolė pusiau...
Nesta (14:47) >>
Smulkutė, dailutė katytė. Labai prieraiši, lipšni, nori būt šalia žmogaus, glostoma ( tik...

VILNIUS: trijų damų kelionė pas veterinarus (trūksta 47 EUR)

Penktadienį trys žavios katytės, kurių sveikata savanoriams kėlė susirūpinimą, išvyko į veterinarijos kliniką.

Kam teko ten apsilankyti? Pirmoji ant apžiūros stalo atkeliavo Fėja (1 foto) dėl ant galinės letenos atsivėrusių žaizdelių. Pasirodė, jog Fėja prasilaižė kailį iki žaizdelių (greičiausiai dėl streso, nes turi dalintis kambariu su kitais murkliais, kurių nelabai mėgsta) ir įsimetė infekcija. Teks apskusti plaukus aplink žaizdeles, jas valyti, kasdien naudoti tepaliuką ir praeiti nedidelį antibiotikų kursą. Na, ir labiausiai Fėjai nepatinkanti procedūra – panešioti gaubtą, neleisiantį vėl laižytis žaizdelių... Už Fėjos apžiūrą, žaizdos citiologinį tyrimą ir vaistukus esame skolingi 75 Lt.

Kita gydytojui pasirodė drovioji Smilga (3 foto). Dėl savo kuklumo ji iki šiol neturi savo nuotraukos... Vieną dieną ji ėmė plikti. Kartą su Smilga dėl šios problemos jau lankėmės pas gydytojus, paaiškėjo, kad nuplikimas atsirado, nes ji dėl fizinio ar psichologinio diskomforto nusilaižė plaukus. Tyrimai tąkart parodė, kad katytė turi smėliuko šlapimo takuose ir uždegimą ausytėse. Tai gali būti kailio nusilaižymo priežastis – Smilga jaučia diskomfortą ir dėl jo perdėtai prausiasi. Gydymas jau pradėtas, o penktadienio vizito metu pratęsti lašiukai į ausis, nes uždegimas išgijęs dar ne iki galo, paskirtas pakartotinis šlapimo tyrimas. Už apžiūrą likome skolingi 27 Lt, būsimas šlapimo tyrimas kainuos 20 Lt. Prašome padengti ir ankstesnio vizito skolą – tuomet taip pat atlikta apžiūra, šlapimo tyrimas, išskyros iš ausyčių mikroskopuotos, kad paaiškėtų, kas tiksliau sukėlė uždegimą (rasta ir ausų erkučių, ir bakterijų, ir grybų). Tąkart likome skolingi 77 litus.

Trečioji pasirodyti keliavo mūsų dailioji Leopardė (2 foto). Ji ėmė viduriuoti, kartais išvemia maistą. Padarytas išmatų tyrimas neparodė pirmuonių, tačiau išmatų konsistencija leido įtarti virškinimo sutrikimus. Tad laikinai Leopardei teks keliauti iš laisvo gyvenimo kačių kambaryje į narvelį, kur su kiekvienu maitinimu duosime jai virškinimo fermentų, toliau stebėsime jos savijautą. Jei toliau kartosis viduriavimas ar vėmimas, reikės darytis ir kraujo tyrimus. Kol kas už jos apžiūrą, išmatų tyrimą ir vaistus likome skolingi 64 litus.

Trys žavios keturkojės murklės prašo paremti iš viso 263 litais. Už kiekvieną auką jos pažada garsų murktelėjimą J

Surinkta parama: 29 EUR
Trūkstama parama: 47 EUR
Pavedimo nurodymas: Fėjai, Smilgai, Leopardei Nr.8288
Organizacijos pavadinimas: VšĮ Lesė
Įmonės kodas: 300709225
Banko sąskaita: LT647044060005976183
PayPal sąskaita:
Indre
Organizacija: „Lesė“, Vilniaus skyrius

Sukurta: 2014-04-07
Naujienos numeris: 8288
Peržiūrėjimų skaičius: 4777
Lankytojas: Indre

« grįžti


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 62