Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Dzy (19:50) >>
Labai džiaugiasi Margutis ir dėkoja Jums :)
Polio-mama (9:43) >>
jei jau "užsirašiau" Margučiui į draugus... Margutis nebeskolingas klinikai ir gali įsigyti...
Vudu (12:15) >>
Šiuo metu perkame specialų maistą SPECIFIC iš http://www.dimela.lt, nes jis nesukelia...
Vudu (12:14) >>
O koks maistas tinkamiausias?

PANEVĖŽYS: ačiū, kad padedate įsigyti būdas šunims

Tai, ką pamatėme šiandien viename vienkiemyje, mus pribloškė - nuvažiavę suskaičiavome 9 šunelius. Jau 5 mažiausius buvome iš tos sodybos paėmę, dar dvigubai tiek pamatėme nuvykę, vadinasi, jų buvo iš viso 14. Natūralu, kad šuneliai alkani, o kur jie laikomi......geriau nematyti.

Pirmą kartą išvydome šuns "būdą", padarytą iš seno nenaudojamo automobilio......sėdynės išimtos, salone primesta kažkokio gabalais sukapoto paralono ir jame besiblaškantis, į stiklą besikabinantis šuo......kuris ten ir miega, ir valgo, ir gamtinius reikalus atlieka......buvo toks jausmas, kad laikas mus nubloškė keliais šimtmečiais atgal.......

Iš devynių tris kalytes moteris pasilieka (jas artimiausiu metu pažadėjome sterilizuoti, kad vėl neatsirastų toks būrys burnų), 4 šunelius išsivežėme - dvi kalytes ir du patinėlius, juos kitą savaitę kastruosime ir sterilizuosime. Vienkiemio bedalių būrį papildė dar vienas šuniukas, tapęs benamiu, iš Staniūnų gatvės, dar viena kalytė iš Dembavos ir katytė iš Nevėžio gatvės. Taigi, 9 dovanoję, vėl praturtėjame septyniais.....o veterinarui juokaudami sakome, kad kita savaitė jam bus geros pjūties metas - reikės sterilizuoti ir kastruoti 7 mūsų beglobius.

Vienas iš jų - juodasis berniukas Lokis  - mėgaujasi nauja būda, šiandien nupirkta ir pastatyta vienos geros šeimos privačioje teritorijoje. Būda tikrai gera ir brangi - užmokėjome 350 Lt., bet kokia ji didelė.

Anksčiau esame gavę 100 Lt. Laputės būdai, šunytė jau turi naują, bet būda mums kainavo nedaug, tik apšiltinimas, nes ją geranoriškai sukalė "Vyturio" progimnazijos darbų mokytojas, kuriam esame be galo dėkingi (antroji nuotrauka - "Vyturio" progimnazijos savanoriai prie naujos būdos Laputei), tad 100 Lt panaudojome naujai būdai pirkti,ir prašome jūsų paramos - mums labai reikia 250 Lt. ar bent dalies pinigėlių, kad galėtume nupirkti dar vieną būdą.

Vis daugiau atsiranda žmonių, kurie savo privačių namų teritorijoje leidžia mums pasistatyti būdą ir taip mes globojame savo prieglaudinukus - didesnius šunelius.  Šitaip verčiamės, kol neturime patalpų, ir džiaugiamės, kad vis daugiau atsiranda žmonių, mums padedančių priglausti gyvūnus.

 

Iš 250 Lt surinkome 50 Lt, o trūkstamą sumą perkėlėme į kitą naujieną, nes teko pirkti ir daugiau būdų.

 Dėkojame už paramą

Surinkta parama: 14 EUR
grazinaT
Organizacija: „Lesė“, Panevėžio skyrius

Sukurta: 2013-04-13
Naujienos numeris: 7776
Peržiūrėjimų skaičius: 3217
Lankytojas: grazinaT

« grįžti


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 66