Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Hikerwithdog (0:26) >>
Ji buvo nepaprastai gero būdo katė. Vakar ją palydėjau į amžinybę :( Nebebuvo įmanoma...
Dzy (17:00) >>
Didelis aciu Jums :)
Lapke (22:15) >>
Tenka pripažinti, kad Kazytė - ne itin fotogeniška. "Gyvenime" - gražuolė fainuolė pusiau...
Nesta (14:47) >>
Smulkutė, dailutė katytė. Labai prieraiši, lipšni, nori būt šalia žmogaus, glostoma ( tik...

Užmigdytas gyvūnas

Aprašymas:

Vakar buvo gera ir graži diena prieglaudoje. Itin džiaugėmės dėl Mariuko pokyčių. Nors šunelis sparčiai taisėsi ir jo sveikatėlė vis gerėjo, jis vis dar prisibijodavo ir krūptelėdavo kada žmogus prisiliesdavo prie jo, pats neidavo link žmogaus. Jis vis dar truputį nustemba kai prie jo prislieti, tačiau niekur nebebėga nuo to, noriai leidžiasi glostomas ir kalbinamas, įdėmiai klausosi ką žmogus jam sako. Jau pradėjo reaguoti kuomet žmogus jį kviečia ir eina į balso pusę, nori draugauti. Vakar nustojus jį glostyti jis net gi kilstelėjo savo priekinę letenėlę lyg prašydamas tęsti ir nenustoti jį glostyti :) Tad štai koks tas mūsų Mariukas, šimtaprocentinis kovotojas už save ir savo gyvybę, tikras mielas ir geraširdis šunelis, kuriam patinka dėmesys ir jis tuo mėgaujasi :)
-------------------------------------------------------
Naujienos tokios, kad Mariukas jau sparčiai taisosi, vaikšto lauke, domisi aplinka :) Vis dar daug ilsisi, miega, tačiau šunelio puikus apetitas ir tai padeda itin sparčiai taisytis :)
-------------------------------------------------------
Savaitės galas. Sekmadienio vakaras. Visi patenkinti, visi laimingi. Dienos džiugina nuostabiais orais, saulė lepina kiekvieną dieną, visur pilna žmonių, kurie džiaugiasi atėjusia vasara. Mes ir laimingi - padovanojome mažąjį Renduką.
Ir tada skambutis. Nevilties skambutis. Prašantis pagalbos. Rastas šuo. Iš kurio likę jau tik griaučiai ir oda. Aklas. Aplipęs erkėmis. Ar galite padėti? O kaip gali nepadėti, kai girdi situaciją, kuri yra beviltiška.. Apie šunį, kuris niekam nereikalingas, klaidžioja plynuose laukuose be galimybės gyventi. Vadovė išskubėjo ieškoti šio nelaimėlio, prie, kurio pasiliko jį radusi ir paskambinusi mergina (dar kartą dėkojame už nuostabią širdį ačiū p. Aušrai Dekaminavičiūtei!). Kol ji laukė prie šunelio sustojo ir vietinis, kuris pakomentavo situaciją, kad "šuo matytas, valkatauja jau apie mėnesį, bet lyg neatrodė aklas". Neklausime, kur tų žmonių širdys jau tiek laiko mačiusių šį nabagą klaidžiojantį, vis tiek negausime atsakymo. Atvažiavus rado šunelį. Išbadėjęs, išsekęs, aklas, čiut pastovintis ant kojų, visa galva aplipusi erkėmis.
Baisiausia buvo, kad nebūtų babeziozės. Tačiau jis noriai valgo, geria: panašu, kad šunelis stiprus ir nori kabintis į gyvenimą. Pagal dantukus atrodo dar jaunas, tačiau aklas (aklumo priežastis neaiški gal saulės smūgis, o gal smūgis į galvą, ko pasekoje prarastas regėjimas). Žmogui draugiškas. Šiuo metu visos erkės ištrauktos, jis išsekęs, prireiks laiko vėl atsistoti ant kojų, bet tikimės, kad blogiausia jau tikrai praeityje.
Labai prašysime Jūsų prisidėti prie šio bėdžiaus išlaidų, kelionių pas veterinarus, tyrimų, nes dar laukia kelias iki pasveikimo.
Paremti mus ir bėdulį galite:
LT65 7044 0600 0618 6558 Kauno skyriaus sąsk. Paskirtyje įrašydami Žiežmarių bėduliui
Arba PayPal: httpa//httpa//lese.lt/…/finansinebparama:::h…//lese.lt/lt/finansine_parama puslapio apačioje bus aukoti, tik paskirtyje nurodyti Kauno Lesės Žiežmarių bėduliui.
Būtinai pranešime ir pildysime, kai tik turėsime papildomos informacijos apie jo būklę.

Bruožai: bailus, reikalauja daug dėmesio, lėtas, tinka gyventi tik namuose, draugiškas
Gyvūno vardas: Marius
Gyvūno rūšis: šuo
Gyvūnų skaičius: 1
Veislė: Mišrūnas
Lytis: patinėlis
Lytinis aktyvumas: neatlikta kastracija/ sterilizacija
Amžius: daugiau 8 metų
Ūgio kategorija: didelis (daugiau nei 60 cm ties ketera)
Kailio tipas: trumpaplaukis
Spalva: smėlinė, smėlinė
Vietovė: Lietuva, Kauno m., Kaunas
  
Šeimininko vardas: „Lesė“, Kauno skyrius
Svetainė: Lese.lt
Banko sąskaita: LT657044060006186558
įstaigos kodas: 300709225
Paaukoti prieglaudai:

Skelbimo numeris: 17143
Sukurta: 2016-06-10 | atnaujinta: 2018-06-04 | išimta: 2018-06-04
Peržiūrėjimų skaičius: 54219
Buvęs gyvūno statusas: Dovanojamas gyvūnas


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 52