Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Dzy (19:50) >>
Labai džiaugiasi Margutis ir dėkoja Jums :)
Polio-mama (9:43) >>
jei jau "užsirašiau" Margučiui į draugus... Margutis nebeskolingas klinikai ir gali įsigyti...
Vudu (12:15) >>
Šiuo metu perkame specialų maistą SPECIFIC iš http://www.dimela.lt, nes jis nesukelia...
Vudu (12:14) >>
O koks maistas tinkamiausias?

Tikime taip, kaip paukščiai negali neskraidyti

Kažkodėl atėjus gruodžio mėnesiui, norom nenorom imi galvoti apie didžiąsias metų šventes. Nejučia imi galvoti apie stebuklų galią šiuo laikotarpiu... Nors stebuklų savo darbe meldžiame ne tik švenčių proga, joms artėjant nejučia dedi dar daugiau vilčių... Šį kartą tikime, kad laimingasis loterijos kamuoliukas iškris ties istorijos herojaus likimu, kurio pagrindinis prizas bus naujas gyvenimas.    Jis nepapasakos kaip atsidūrė šalia Vėliučionių gyvenvietės Vilniaus rajone. Jis nepapasakos ar kažkam tapo nereikalingas, ar ištrūko ieškoti nuotykių. Tačiau tai, ko jis nepapasakos, mums parodys ne seni randai, o šalto kirvio ašmenų palikta žaizda.  Žinome tik keletą dalykų:

1. Gandą, kad istorijos herojus valkatavo apylinkėse apie porą savaičių ir pjovė gyvenvietės gyvulius. Deja, bet kirtis byloja gandus esant tiesa...

2. Šuo buvo rastas miške jauno vaikino, vedžiojusio savo šunį.

Istorijos herojus su jau kvapą įgijusia žaizda buvo nuvežtas į vieną Vilniaus kliniką lapkričio 29 d. vakarą, kur jam buvo suteikta pirmoji pagalba: susiūta žaizda, pastatyta lašelinė, suleista raminamųjų, nuskausminamųjų. Čia skola liko 130 Lt. Daugiau šie veterinarai nebegalėjo padėti, todėl pasiūlė šunelį vežti į Jakovo veterinarijos kliniką, pas gyd. Margaritą. Teko dar porą dienų palaukti kol gydytoja pradės darbą, todėl dvi dienas šunelis buvo vežiojamas į kliniką kasdienėms procedūroms. Atėjus ilgai lauktam penktadieniui, iškart po priėmimo gydytoja ruošėsi operacijai. Iš naujo atsivėrusi žaizdą ji pamatė, kad situacija yra blogesnė nei parodė atliktas rentgenas... Nukirstas gabalas stuburo kaulo, tetrūko 1 milimetro, kad būtų pasiekti stuburo smegenys. Už operaciją ir pooperacinę priežiūrą (vaistai, lašelinės, stacionaras nuo gruodžio 2-7 d.) likome skolingi ~900 Lt. 

Operacijos metu jam buvo įdėtos tvirtinančios plokštelės, varžtai, šunelis jaučiasi neblogai, valgo vadovės kasdien verdamas košytes, geria, temperatūros neturi, bet 2 savaitės yra kritinės, kurių metu paaiškės šunelio likimas:

1. Jeigu išsivystytų uždegimas, reikės šunelį migdyti;

2. Jeigu uždegimo nebus – jis galės gyventi normalų, pilnavertį gyvenimą ir be problemų judėti.

Užburti kerinčių žydrų akių ramaus, įtraukiančio, hipnotizuojančio žvilgsnio su begaline viltimi ir tikėjimu laukiame... 

Ir tikime taip, kaip paukščiai negali neskraidyti. O Jūs?

Labai ačiū: Vitamo, Melana, Arnas P., Ina L., Vilius ., Vytautė V., Erna U., Gintarė J., Brigita K., Haskio šeimininkas
Surinkta parama: 289 EUR

Organizacija: „Lesė“, Vilniaus skyrius

Sukurta: 2011-12-06
Naujienos numeris: 6590
Peržiūrėjimų skaičius: 3086
Lankytojas: Irmulia

« grįžti

Komentarai

Melana (2011-12-10)
Lankytojas pašalino komentarą
Melana (2011-12-10)
http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.24839 Čia šiek tiek info parašyta.:)
Vikikute („Lesė“, Vilnius) (2011-12-09) (foto)
Aš dabar UK, tai rašyti galiu tik tiek, kiek pavyko lesės grupse paskaityti, gal kas besilankantis prieglaudoje tiksliau paskaitys. Šunelis laikosi normaliai, tačiau, kaip parašyta naujienoje, šios savaitės kritinės. Šiuo metu jis prieglaudoje, kadangi negali vaikščioti laiptais, tenka savanoriams jį jais nešioti, kai keliauja į lauką (nors nėra labai sunkus) :) Taip pat, lyg ir nusimato jam namų globa, jei jo būsimai globėjai viskas pasiseks su dabartinio globotinuko dovanojimu savaitgalį... :) Taigi, manau, viskas neblogai, tik vistiek reikia sukryžiuoti pirštus, kad tik tas uždegimas neprasidėtų ir viskas būtų gerai...
Nesta (2011-12-09)
50 šunelio gydymui. Kaip jis laikosi?
Vikikute („Lesė“, Vilnius) (2011-12-07) (foto)
Labai keista, bet šiandien sapnavau šitą Haskį :) Niekad dar taip nebuvo, kad nematytus gyvūnėlius sapnuočiau... Matyt, kažkaip įdomiai paveikė mane jo istorija... :) Tikiuosi labai, kad šuniukas pasveiks. :)
Vesta („Lesė“, Vilnius) (2011-12-07)
Labai aciu Vitamo.
Vitamo (2011-12-07) (foto)
Pervedžiau 300 lt haskiui gydyti. Tikiu, kad pasveiks - vilkai gyvybingi.


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 41