Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Dzy (19:50) >>
Labai džiaugiasi Margutis ir dėkoja Jums :)
Polio-mama (9:43) >>
jei jau "užsirašiau" Margučiui į draugus... Margutis nebeskolingas klinikai ir gali įsigyti...
Vudu (12:15) >>
Šiuo metu perkame specialų maistą SPECIFIC iš http://www.dimela.lt, nes jis nesukelia...
Vudu (12:14) >>
O koks maistas tinkamiausias?

Tarptautinės draugo dienos proga - gražios draugystės su Dream in Box pradžia

Gera pasidaro širdy kai sulaukiam šiltų ir neabejingų žmogeliukų pasiūlymo draugauti. Šįkart į mūsų duris pasibeldė "Dream in Box", padedantys mūsų mylimiausių žmonių svajonių išsipildymui dovanomis. Nuo kiekvieno pirkinio www.dreaminbox.lt  elektroninėje parduotuvėje į "Lesės" sąskaitėlę keliauja 3 litukai :). Na, o toliau "Dream in Box" lūpomis papasakota istorija apie idėją mūsų draugystei:

Sakoma, kad tikram draugui nereikia sakyti daug žodžių, kad būtumėme suprasti. Juk lengva mylėti tuos, kurie atsako tuo pačiu. Deja, mūsų meilės dažnai nepelnytai nepatiria mūsų patys ištikimiausi bičiuliai – naminiai gyvūnai. Nuo šiol mes pasižadame visada skirti dalį pelno gyvūnų globos namams „Lesė“!

Liūdna statistika

Žmogaus ir gyvūno draugystė, prasidėjusi prieš tūkstančius metų, buvo visada nuoširdi ir nekelianti ypatingų įsipareigojimų – kiekvienas sugebėjo pasirūpinti savimi. Žmogui nusprendus persikelti į miestą, gyvūnai, kaip tikri ir ištikimi draugai, atėjo kartu. Deja, čia jie savarankiškai išgyventi nesugebėjo, nes nemokėjo prisitaikyti.

Kiekvienais metais, anot oficialios įvairių gyvūnų globos namų statistikos, vien Vilniaus mieste sugaunama daugiau nei keli tūkstančiai benamiai gyvūnai. O kur dar šeimininkų atnešami nebereikalingi „šeimos nariai“. Liūdna, kad tik mažiau nei 10 procentų likimo nuskriaustųjų pavyksta surasti naujus namus, kuriuose jie būti laukiami. Didžioji dalis arba miršta, arba tiesiog būna užmigdomi.

Liūdna, kad dar daugiau gyvūnų lieka nepastebėti gatvėse, stengdamiesi neužkliūti žmogui – draugui, su kuriuo sieja, ar bent jau siejo tokia ilga draugystė.

Kodėl mums tai rūpi?

Mes tikime, kad tik dalindamiesi savo sėkme, mes gausime dar daugiau gerumo atgal. Patys auginame naminius gyvūnus, todėl skaudu matyti, kokie žmonės gali būti žiaurūs silpnesniems už save. Daugelis sako, kad augintinis – tai ne tik atsakomybė, bet ir didelės išlaidos, kurias ne visuomet išgali padengti. Mes su tuo nesutinkame – juk patys neišleidžiame žymiai daugiau! Galbūt kažkam atrodo, kad paaukoti keli litai gali sužlugdyti verslą, tačiau galbūt būtent jie išgelbės gyvybę.

Tu gali lengvai prisidėti ir padėti!

„Malonu daryti gerą, ypač kai nereikia papildomai išleisti pinigų“, - teigia viena garsiausių blondinių pasaulyje (nepykite, brangiosios!). Nereikės nei siųsti SMS su sudėtingais kodais, nei skambinti dar ilgesniais numeriais, o ką jau kalbėti apie dar vieno kupono pirkimą iš grupinių portalo. Tau tereiks įsigyti dovaną ar pramogą, kurios nori būtent tu, o visą kitą padarysime mes. Nuo kiekvieno pirkinio mūsų elektroninėje parduotuvėje dreaminbox.lt pasižadame skirti 3 litus mūsų draugams „Lesė“. Jokių paslėptų gudrybių ir suktybių!

Beje, ar nepamiršai palepinti savo geriausio draugo?

Mes nepasiūlysime stebuklų, jeigu geriausias draugas pyksta ant tavęs, jog per mažai būni su juo. Visgi mes tikime, kad kartu praleistas laikas – geriausia dovana, todėl išsirink pramogą, kuri būtų įdomi abiems. Nežinai kas tiktų geriausiai? Nesidrovėk ir paklausk mūsų dovanų ekspertų, kurie mielai padės tau atrasti tinkamiausią.

 

Irmulia

Sukurta: 2011-11-30
Naujienos numeris: 6579
Peržiūrėjimų skaičius: 6405
Lankytojas: Irmulia

« grįžti Susijusios naujienos:

Pirmoji mūsų draugų Dream in box dovana - naujas spausdintuvas


Komentarai

Pliushke („Lesė“, Vilnius) (2011-11-30) (foto)
Lankytojas pašalino komentarą


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 60