Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Dzy (19:50) >>
Labai džiaugiasi Margutis ir dėkoja Jums :)
Polio-mama (9:43) >>
jei jau "užsirašiau" Margučiui į draugus... Margutis nebeskolingas klinikai ir gali įsigyti...
Vudu (12:15) >>
Šiuo metu perkame specialų maistą SPECIFIC iš http://www.dimela.lt, nes jis nesukelia...
Vudu (12:14) >>
O koks maistas tinkamiausias?

Katytė Kozi labai liūdi stacionare

Katytė buvo rasta lauke, ji buvusi naminukė. Jau kurį laiką gyvena filaretų vet klinikos stacionare. Jai padaryti visi įmanomi tyrimai - visi rodikliai geri, tačiau Kozi atsisako valgyti, kol jai nesuleidžia žmonių antidepresantų... Atrodo, kad ji tiesiog liūdna ir negali susitaikyti su mintim, kad laikinai reikia pagyventi narve. Labai reikalingi globėjai katytei Kozi, kad ji galėtų laisviau jaustis, nes kitaip gali visai negerai baigtis. Dar kurį laiką gydytojai turi ją pastebėti, tačiau laikini namai gali būti jos išsigelbėjimas. Jei galite padėti susisiekite su p. Irena 862064323 irena.mockuviene@gmail.com

Dėkui Jums!

Vaiwa

Sukurta: 2011-01-05
Naujienos numeris: 5273
Peržiūrėjimų skaičius: 9989
Lankytojas: Vaiwa

« grįžti Susijusios naujienos:

Iš namų išmesta katytė ieško globėjų...(rado :) )


Komentarai

Skaja (2011-01-14)
Šios katės neįmanoma nenorėti! Nerealiai graži!
Kropkė (2011-01-13)
Nu nu:D Tai mes labai greitai svajonę galime materializuoti, nu ką reiškia - tarp Vilniaus ir Kauno bokštų, ir dar pietūs gausime "darmavai":D
Persona non grata (2011-01-13)
tikrai juokinga :)))) jau ir taip labai panašų, kad mano pastovių katinų skaičius padidės iki 5
Linata (2011-01-13) (foto)
Diana, tave skiria tik 90 km nuo svajones issipildymo :-)...
Persona non grata (2011-01-13)
nesierzink, aš seniai jos noriu, vos pamačiau pirmą kartą :))))
Kropkė (2011-01-13)
O matytum "gyvai' jos kojas:) Viena karamelinė, kita rudai juoda, kaip tas, kur "aistros skonis":D O tik paglostyk, tuoj užupakalį kelia ir užsimotorina ilgam:)
Persona non grata (2011-01-13)
nu man be proto žavi.....
Kropkė (2011-01-13)
Kozinas - "užsispyrozinas" jau gera, gerai jaučiasi ir gaus tabl nuo kirmėlyno, bei vėliau skiepus. Vaiva, mes ją pafotkinsim, galėsi dėti į dovanojimus, GG aš pati įdėsiu.
Persona non grata (2011-01-12)
žinok daug mergų inoringų, mano Fifan ir tik kai kurį sausiaką ėda, pvz. hilsas inoringoms katėms jos nejaudina, galėtų mnumirt prie pilno bliudo, bandėm vieną kart- bevei 2 paras neėdė, daugiau mano kantrybė neišlaikė:)) Vadinasi mergina su charakteriu, man tokios patinka:))) O kaip jos sveikatėlė, jau gal paskiepyta?
Kropkė (2011-01-12)
Taigi, taigi:) Ne veltui, intuityviai, buvo įvardinta KOZI - slaviškai koza, reiškia ožka:D Hills'ą ėdė, kol indelyje buvo pamaišyta RojalCanin'o įnoringoms kackoms, baigėsi, vėl bado streikas. Teko staigiai atvežti personaliai jai iš Kikos. Dabar laiminga ir viskuo patenkinta užsispyrusi ožka, ryja pasitriauškindama sausiaką kaniną:D ir jautienos net nebereikia.
Skaja (2011-01-09)
Nuostabi katytė, nuostabios gelbėtojos! Labai džiugu, kad Kozi jau valgo! Linkiu šiai gražuolei kuo greičiau surasti namučius!
Vokas (2011-01-09)
Kaip saunu kad si grazuole jau valgo!:) Deja, nors ir ikalbinejau senelius priimti augintine jie atsisake... Is tikro labai gaila... Taciau laaaabai linkiu sei grazuolei kuo geriausiu seimininku;)
Linata (2011-01-07) (foto)
Man irgi atlego. Kai Irena paskambino i pavakare is klinikos ir pasake "Kozi valgo", tai tarsi akmuo nuslinko nuo sirdies... Sveikatos tau Kozi, ir geru namuciu! :-)...
Persona non grata (2011-01-07)
nu ir ačiū D, o gal geriau Kropkei, aš labai džiaugiuos, patiko man ši merdžina
Kropkė (2011-01-07)
Pagaliau, pagaliau , pagaliau:))) Kozi valgo, o žalią jautieną, net su muzikiniais intarpais maurrr-aurrrr:D Beje valgo ir sausiaką - RojalCanin'ą įnoringoms kackoms bei Hills'ą mazgiams ir Rekovery.
Kropkė (2011-01-07)
Vakar vakare vetai pranešė, kad Kozi šiek tiek pavalgė pati:) Dabar mąstau, ar jau "atėjo" į protą, ar RojalCanin'as įnoringoms katėms, kurį palikau indelyje, padėjo:)
Angelina (2011-01-06)
Persona..... ,Diana,ar cia tu?
Skaja (2011-01-06)
Taip, į gilią depresiją ne labai panašu, bet, kad katė pripratinta prie tam tikro maisto - visai gali būti ir mes nesužinosime, kol nepabandysime įsitikinti bei paduoti jai tos košės su spirgučiais (net pati tos košės užsinorėjau). Pvz., mano viena katė neprisilies prie tam tikro maisto net mirdama nuo bado (jau išbandyta), ir neprisilietė prie jo net nuo vaikystės ne kartą, nors kita katė tą maistą valgo labai noriai, ir čia ne bet koks prastas maistas, o galvijų ar kiaulienos kepenys. O mūsų pažįstamų žmonių katinas nieko neėda, net geriausio maisto, paduok jam tik inkstus ir viskas.
Persona non grata (2011-01-06)
nesąmonė dėl tų košių gal dieną nevalgytų , praalktų ir valgytų, tuo labiau kad šiandien kaip supratau jai buvo pasiulytas platus racionas..... į depresiją ir nelabai panašu...juk glaustėsi murkė, reiškia jaučiasi saugiai ant rankų, o neėdė.....
Skaja (2011-01-06)
Kokia ji nuostabi! Kas gi jai yra? Turbūt ji rimtai pripratusi būtent prie bobutės košių, makaronų su spirgučiais ir pan. Gal šiai gražuolei reikėtų atvežti bent kartą pagaminto maisto būtent nuo tos bobulės. Gal tada pradėtų valgyti.
Vokas (2011-01-06)
Jetus Maryja kazin kodel sita grazuole taip elgiasi.. O nuo kada ji visiskai nustojo esti? Iskart kai tik buvo uzdaryta? Juk lauke ji ede... Labai persiprasau, bet siandien nebuvo tiesioglaiko pas senelius nueiti, ryt prisizadu tikrai pasikalbeti, gal pavyks:), ir kai tik katyte pasijaustu geriau gal iseitu ja priglausti:), taciau pirma svarbiausia isiaiskinti kas jei yra... Jei iskart pradejo neesti kai tik ja uzdare manau kad tai gili gili kates depresija... O nebandet tos mociutes atvezt ir pabandyt su ja pamaitinti? Gal is jos ji estu?:)
Laiburg (2011-01-06)
O gal katytei gerklele kas nors istrigo, gal nuryti negali, o pati burnyte ar sveika?
Daivakitse (2011-01-06)
O nebadot jos su kitom katem palikti? Gal kitoms katems edant, ir jinai estu?
Kropkė (2011-01-06)
Bet graži kokia, šiknė, taip ir prasitrynėme visą valandą viena į kitą:) Aš ją glostau, ji murrr man į kaklą, ranką ir taip pasaka begalo. Vis kišu jai maistą, o ji murrr, čmok čmok seiles ir toliau murrr, nežinau ką ir begalvoti.
Persona non grata (2011-01-06)
bet ir užsispyrus merga.... o tokia graži, blyn kaip bus gaila....
Kropkė (2011-01-06)
Šiandien Kozi pralaikiau ant rankų apie valandą laiko, glostydama ir prašydama jos valgyti ir gyventi...nepalikti mūsų, manęs, babcės kur maitina ir visų kitų, kuriems rūpi ji...Deje, be didelio, griausmingo mur, nieko...Nei pastoviai jai siūloma menkė, nei šlapiankė, nei sriuba iš ryžių, avižų ir makaronų, nei vištienos file, nieko...Labai akivaizdžiai buvo matyti, kad, norėdama įsiteikti man, ji ryjo seiles ir čepsėjo, bet... Labai gaila, bet mažoji, karameliškoji, šokoladiškoji Kozi bus maitinama per prievartą, o toliau nežinau...
Kropkė (2011-01-06)
Kiek vakar išsiaiškinau, šis tuntas kackų, yra maitinamos angliavandeniais, ir už tai labai dėkui pensininkei bobutei, kad iš savo varganos pensijos užjaučia uodeguotuosius nelaimėlius. Todėl jos ir panašios į kalėdinius paršelius:) Strimėlių, į tokią košę, iš avižų, ryžių ir makaronų, buvo dedama dėl kvapo, tp košė būdavo paspirginama, dėl kvapo, na dar ir batono gabaliukai su plonai svieto ant viršaus:) Taip katės maitinamos jau ilgą laiką, o Kozi, net turėdama namus, ateidavo ten pavalgyti, nes gyveno,sakyčiau...ai nesakysiu, kokioje šeimoje, kol buvo išmesta galutinai ir negrįžtamai. Bobutė minėjo, po išmetimo, nevalgė ilgą laiką visai ir stuburas buvo pas ją "krokodilinis". Šiandien bandysiu nuvežti jau menkės file, "šlapiankės" ir RojalCanin'o, yra tokia formulė-užsispyrusioms, nevalgioms katėms:)
Vikikute („Lesė“, Vilnius) (2011-01-06) (foto)
Na, man pasakojo, kad ten visokias sriubas verda, mesytes nesa lauke... sake, kad po to kai ta bobute kur maitina, kur nors isvaziuodavo ir tekdavo sausiaku maitint tai kates nenoriai i ji ziuredavo...
Vaiwa („Lesė“, Vilnius) (2011-01-05)
Atrodo,kad čia grynai išgastis, nes katytė kieme vlgė, o kai ją pagavo Audra, tai bokse sėdėdama valgė sausiakus (po to ją nuvežiau į kliniką)
Serioza (2011-01-05)
Dėl maisto - tai taip.. Klausiau Vaiwos kada tai - kaip Leses priegudėlėj visos katės valgo sausiaką? Trečioj dienoj visos pradeda valgyti - pasakė.Bet mano katės ir po savaitės nepradėjo. Ir visa kitą. Pvz.. žuvį. Vienos jai meldžiasi, kitos vos ne bėga nuo jos.
Kropkė (2011-01-05)
Dabar pakalbėjau su p.Audra iš Lazdynų, ryt vešiu Kozi šlapiankės ir dar pasiaiškinsim, kokį ji ten maistą valgė, beje ne sausą, net ne Kitekatus ir pan.
Serioza (2011-01-05)
Ir turi pagrindo liūdėti..Jos gyvenime taip visko daug pasikeitė.
Linata (2011-01-05) (foto)
Vakare buvau Filaretuose, kalbejau su dr. Mindaugu, gal geriau katytei namuose. Jis nera uz ( bent jau artimiausiu keleta dienu ), kad katyte butu vezama is klinikos kazkur i namus. Jo zodziai "katyte serga, bet deja is kraujo tyrimu, echoskopijos, kitu testu siuo metu negalima rasti priezasties". Jo siulymas dar bent kelias diena lukterti, stebeti. Tuo labiau, kad ji gauna visus reikiamus vaistus, skyscius ir t.t. Kol buvau klinikoje, katyte isleido pasivaikscioti laisvai po patalpas. Man pasirode, kad ji mielai butu likusi gydytoju poilsio kambaryje :-).. Siaip is paziuros ji neatrodo ligoniukas, bet kokia tai liudna..
Serioza (2011-01-05)
Gražiai, Voke, pakalbėk su seneliais. Įtikinamai:)
Vokas (2011-01-05)
Vargse grazuole... Mano manymu su ja viskas tvarkoj tik del liudesio ji needa kad uzdaryta... Rytoj pasiklausiu seneliu gal pavyks ikalbeti kad priimtu sita grazuole :0
Kropkė (2011-01-05)
Kreatinas nelabai normoj, bet ne tiek, kad rodytų ką rimto.
Serioza (2011-01-05)
O inkstai normoj?
Serioza (2011-01-05)
Aišku, gydykla ne ta vieta kur ją galima laikyti ilgai. Bet savaitė nevalgymo katei tikrai nėra baisu. Svarbu, kad šalia būtų vanduo. Tiesa, B grupės vitaminai užkelia apetitą. O šiaip gal tegu pabadauja? Nuotraukoje katytė kūno 'rezervų" turi.
Kropkė (2011-01-05)
Rimante, nevalgo ji nieko, tik po relaniumo išrijo visą bliūdą, po to vėl nevalgo. Nekiši jai trankvilizatorių visą laiką.
Serioza (2011-01-05)
Tai kaip matot,kad katė negaluoja?
Kropkė (2011-01-05)
Nedaug virš normos leukocitų, mažiau šiek tiek normos hemoglobino ir kepenų rodikliai šiek tiek ne normoje. Bet viskas tik šiek tiek.
Serioza (2011-01-05)
kraujo biochemija pablogėjo - kaip tai suprasti? Kas jai su kraujo parodymais? uždegomą rodo? Ar ką rodo?
Kropkė (2011-01-05)
Šindien padaryta echo, skysčių pilvo ertmėje nerasta, aplamai nieko nerasta, kas galėtų rodyti kokią ligą. Nuodai atmestini, kraujas to nerodo. Aišku, kad nieko neaišku.
Retriveris (2011-01-05)
graži
Viole (2011-01-05)
Vargšiukė.Tokia miela katytė.:)
DoMi12 (2011-01-05)
Labai graži katytė, norėtūsi, kad greičiau surastų namus... ;) Pasiklausinėsiu, gal kas galėtų ją priimti.
Kropkė (2011-01-05)
Katytei šiandien vėl pakartotinai padaryti visų ligų tyrymai (katininėmis ligomis neserga:)), bet kraujo biochemija pablogėjo, todėl pastatyta lašelinė ir leidžiama krūva vaistų (antib ir visokie kiti, kur užkrito).


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 54