Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Dzy (19:50) >>
Labai džiaugiasi Margutis ir dėkoja Jums :)
Polio-mama (9:43) >>
jei jau "užsirašiau" Margučiui į draugus... Margutis nebeskolingas klinikai ir gali įsigyti...
Vudu (12:15) >>
Šiuo metu perkame specialų maistą SPECIFIC iš http://www.dimela.lt, nes jis nesukelia...
Vudu (12:14) >>
O koks maistas tinkamiausias?

Siamuko Simo pagalbos prašymas

Naujienos pradžia bus palydėta kątik perskaitytos sentencijos: "kol žmogus nėra mylėjęs gyvūno, tol jo sielos dalis nėra atsibudusi".  

Turbūt daugeliui yra įstrigusi katino Siamuko Simo istorija, kuris rastas vienam is daugiabučių kiemų su smarkiais sutrenkta galvyte ir… komos būsenoje. Simukas dabar jau atsigavęs, gali valgyti jau ne tik šlapią maistą, bet gardžiai triauškina ir sausiukus. Gydymo procedūrų metu gydytojai pastebėjo, kad Simas nemato viena akimi, tačiau savanoriams kilo įtarimas ar jis mato apskritai? Į prisilietimus ir glostymą Simas reaguoja labai meiliai, trinasi aplink rankas, tačiau kai paimi glėbį, tai labai kojytėm makaluojasi – matyt labai baisu.

Jis vis dar svirduliuoja. O tam, kad jo galvytė toliau sėkmingai sveiktų reikia namų globos. Nes tame ankštame narvelyje vargas jam. Jam reikia judesių terapijos, kad pagerėtų jo sveikata.

Taigi, apibendrinant, prašome dviejų paslaugų:

1. Globėjų;

2. Žmonių, galinčių pasirūpinti Simo nuvežimu į Jakovo vet. kliniką pas dr. Liną akyčių apžiūrai. Finansiniais niuansais pasirūpinsime visi bendrai surėmę pečius.

Siamukas Simas siunčia savo padėką ir šiltus linkėjimus bei savo autoportretų :).  

Kontaktai: info@lese.lt; 8-605-33452. 

Irmulia

Sukurta: 2010-12-09
Naujienos numeris: 5166
Peržiūrėjimų skaičius: 2871
Lankytojas: Irmulia

« grįžti Susijusios naujienos:

Siamukas Simas - tikimės, kad naujas mūsų vargelis pasveiks


Komentarai

Irmulia („Lesė“, Vilnius) (2010-12-23)
Naujienos is Simo globeju: "Simas ganetinai atsigaves. Zymiai daugiau eda (apie 200g sauso maisto per diena), jau kartais uzsinori pasivartyti, nemazai ateina ir pasimeilint, o naktimis dazniausiai marsiruoja po namus. Taip pat jau isgirdome ir Simo balsa, nes kartais nakti pasijaucia vienisas, taciau nuo vakar nakties rodos jau rado buda pats ilist i lova :) Laikysena dar nelabai grazi - daznokai eina kiek pritupes ir dar kartkartemis svirduliuoja, bet taisosi. net ant ranku dazniausiai ledziasi laikomas, nebebando pabegt. Nuotrauku neturiu naujesniu kolkas. Fotoaparatas dabar trumpam paskolintas, bet tureciau tarp svenciu atgauti, tai atsiusiu gal ka. Bet vat tik beda atsirado, nes spejam, jog vienam namiskiui alergija katems - kai pabuna vienam kambary su Simu, pasidaro sunku kvepuot".
Irmulia („Lesė“, Vilnius) (2010-12-23)
Lankytojas pašalino komentarą
Eugenija (2010-12-11)
sveiki. smagu, kad Simui geriau :). galeciau buti jo transportu nuo Kalėdų iki sausio 3 dienos, nes 3 dieną darys man operacija, tai kelias savaites tikrai negalėsiu net normaliai vaikščiot. 861 284 237
Kropkė (2010-12-11)
Nežinau ką ten įžiūrėjo dr.Linas, bet tvarkydama Simo narvą leidžiu jam paslankioti po kambarį; tikrai kiti narvai sėkmingai apeinami ir į jokias kliūtis jis nebumpsi. Be to labai jau murkliuškinas ir trintukas, labai jau nori žmogaus švelnumo ir traktoriauja ant rankų į ausį:)
RimaGiedrius (2010-12-11)
Sveiki :) Jei katinukas tikrai mato ir neatsiras norinčių jį pasiimti, jis rastų vietą mano tėvų namuose. Ten tikrai bus saugus ir mylimas, namie jau gyvena siamo katinėlis ir katytė. Bet mamą labai sujaudino Simuko istorija, taigi vietos ir meilės dar vienam tikrai atsiras. Rima
Mirtise (2010-12-11)
Geros naujienos po vizito pas Lina - Simas tikrai mato. Nors jam buvo issiliejes kraujas ir del to akies dugne susidare daug juodu kresuliuku, taciau didelius daiktus arba daiktus tam tikru kampu jis gali matyti. Tik Linas suabejojo, jog tai galejo nutikti del sumusimo. Pasak jo tokie regejimo sutrikimai dazniausia atsitinka del auksto kraujospudzio ar inkstu problemu. Kol kas jokiu tyrimu nedare, neskyre jokiu proceduru ar vaistu. Sima reiketu atidziai stebeti ir pirmaja sausio savaite dar karta nuvezti Linui parodyti. Jei bukle isliks stabili, Simas gali ilgai ir laimingai gyventi, tik zinoma jo negalima leisti i lauka, jam reikia saugiu namu ir rupestingu seimininku, kurie ji glostytu, glostytu, o Simas jaukiai jiems i ausi murktu. Simas is tiesu labai ramus ir meilus katinas.
Irmulia („Lesė“, Vilnius) (2010-12-10)
Ups- isviesinau :). nea, sitas pats paciausias ir vienintelis :). nesumaisysi. Tik tvirtai laikyk ji dedama i boxa, nes jis ant ranku nesuagiai jauciasi. ir sms lauksiu labai, nes prie kompo neprisesiu turbut.
Mirtise (2010-12-10)
na va ir issiviesinau :-) tai viskas kaip ir sutarta - siandien Simas vaziuoja pasirodyti geriausiam Vilniaus okulistui. P.S. o pas mus yra daugiau siamu? Kad nesupainiociau...
Irmulia („Lesė“, Vilnius) (2010-12-10)
Brigita, slapuke Tu :). O as jau per galva verstis zadejau :)
Polio-mama (2010-12-10)
Mirtise, parašiau Jums asmeninę žinutę.:) Viršuje, kur yra "mano anketa" turėtų raudonas vienetukas būti. Atsidarykit "mano aketą" ir rasit žinutę :)
Polio-mama (2010-12-10)
Suprantu. Tuo aspektu man nepatinka Jakovo klinikos darbo organizavimas. Pati esu atvargusi jo ypatumus. Bet Jakovui turbūt mano vargai neįdomūs :D Gyva eilė nėra taip blogai. Juolab, Linas priima tiek, kiek yra atėjusių pacientų. Svarbu spėti ateiti iki 18-tos valandos. Bent man toks įspūdis susidarė.
Mirtise (2010-12-10)
Supratau... nieko gero, nes iki 17 nelabai pavyktu del darbo, nebent penktadieni, nes anksciau baigiu darbus. Nors tokiu anksciau bebaigianciu turbut daugybe. Reiksia reikes bandyti gyva eile.
Polio-mama (2010-12-10)
Mirtise, ačiū, kad sutinkat padėti siamukui ir kitu laiku. Jo akyčių bėdos - traumos pasekmė. Neaišku, kiek iš viso tos bėdos gilios. Todėl ir norėtųsi katinėlį okulistui parodyti. Dėl užsirašymo: Jakovo klinika organizuoja darbą taip, kad užrašinėja tik vizitams iki 17-tos valandos, t.y. visuotinėmis darbo valandomis. Nuo 17-tos prasideda priėmimas gyva eile, be jokių užrašymų. Laikui nuo 17-tos iki 18-tos tiesiog nerašo. Žinau iš patirties. Pati klinika dirba iki 22-os, bet Linas būna iki 18-tos. Vėliau jo jau nėra, o kitų akių ligų specialistų Jakovo klinikoje nėra. Nežinau, ar gerai išaiškinau.:)
Mirtise (2010-12-10)
kita penktadieni greiciausia negalesiu, be to speju, kad Simuko akytes anksciau reiketu parodyti gydytojui. Gal dar del siandienos ne viskas prarasta, o jei jau nusikeltu vizitas kitai savaitei, tai gal koki antradieni ar treciadieni iseitu. Tik as vis dar apie uzsirasyma. Gal vis tik reiketu uzsirasyti, kad tikrai daktaras mus priimtu?
Polio-mama (2010-12-10)
Mirtise, pabūsiu Simuko "atstovu ryšiams su visuomene" :) O Jūs kitą penktadienį negalėtumėte? Tuomet "Lesės" merginos susiorganizuotų ir suplanuotų buvimą prieglaudoj taip, kad galėtumėt Simuką paimti ir parvežti atgal po vizito. Atleiskit, jei klausimas-prašymas įžūlus pasirodė :)
Polio-mama (2010-12-10)
Gal mėginti Vestos klausti, ar jos nebus? Ji kartais būna "neplanuotai" :)
Irmulia („Lesė“, Vilnius) (2010-12-10)
Niekas neuzsirase :(.. gaila kaip...
Polio-mama (2010-12-10)
Mirtise, Linas priiminėja nuo 17-tos iki 18-tos "gyva eile". Su užrašymais - iki to laiko. Tik reikia išsiaiškinti, ar bus kas prieglaudoj, kad Jums Simuką perduotų ir parvežtą priimtų. Pasistengsiu sužinoti tuoj pat, gerai? :)
Mirtise (2010-12-10)
As siandien galeciau tarp 16 ir 18 val. o kada Linas priimineja? Gal reiketu uzsirasyti? nes 19 val. turiu bilietus i spektakli, reiketu kazkaip speti...
Irmulia („Lesė“, Vilnius) (2010-12-10)
Tai va, gaunasi taip, kad Dovile gales nuvezti Siama tik tarpusvenciu (jeigu gydytojas dirbs), nes siandien nespes po darbelio susisukti, o si 6ieni, kaip tycia dr. Linas nedirba. Jeigu kas nors gali anskciau - laukiame :).
Irmulia („Lesė“, Vilnius) (2010-12-09)
Lankytojas pašalino komentarą
DovileD (2010-12-09)
Tai turekit omeny kad aš galėčiau penktadienį arba šeštadienį pavežti, mano el. paštas dagyte@gmail.com
Irmulia („Lesė“, Vilnius) (2010-12-09)
Na, nedegantis reikalas. Jus ziurekite kaip pati spejate, o tada derinkimes. Nes ir Buivydiskese reik, kad zmogeliukas butu tuo metu ir galetu perduoti Siama paruosta kelionei.
DovileD (2010-12-09)
Jei iš Buivydiškių nzn ar spėčiau nes aš dirbu iki 17 val, tada lekiu namo į žirmūnus ir pas Jakovą, o jums reiktų tuo laiku kai Linas priiminėja visus nuo 17 iki 18 val. (aš visada bandau į šitą laiką išsitekti)? Nors galėčiau pavežti pvz. penktadienį arba šeštadienį, nors būtent šį šeštadienį Linas nedirbs, tai jeigu jums skubiai reikia galim gal rytoj paplanuoti, aš buvau suplanavus saviškę šiandien vežti, bet jeigu ir Simą vežti tai geriau rytoj, nes trumpiau dirbsiu ir gal spečiau visur suvažinėti, einu dar pažiūrėsiu žemėlapį kaip į Buivydiškes nuvažiuoti...
Irmulia („Lesė“, Vilnius) (2010-12-09)
DovileD, reiktu is Buivydiskiu siamuka paimti. Jeigu vaziuojate su savo katyte, galetumete ir ji prigriebti. O kokiu Jus metu vaziuojate? Kelinta val.?
DovileD (2010-12-09)
O kada reikia Simą nuvežti į Jakovo kliniką? Aš gana dažnai (maždaug kartą į savaitę) ten vežu savo Siestą, tai galėčiau ir Simuką paimti, beje iš kurio rajono reiktų vežti, aš pati gyvenu žirmūnuose.


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 63