Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Hikerwithdog (0:26) >>
Ji buvo nepaprastai gero būdo katė. Vakar ją palydėjau į amžinybę :( Nebebuvo įmanoma...
Dzy (17:00) >>
Didelis aciu Jums :)
Lapke (22:15) >>
Tenka pripažinti, kad Kazytė - ne itin fotogeniška. "Gyvenime" - gražuolė fainuolė pusiau...
Nesta (14:47) >>
Smulkutė, dailutė katytė. Labai prieraiši, lipšni, nori būt šalia žmogaus, glostoma ( tik...

NESPĖJOM padėt: Kaunas: "Zanavykų chebrytės" pilna kartoninė dėžė prie konteinerio.

Ši mažoji Zanavykų "respublika" įsikūrė Kauno Zanavykų turgavietėje, prie šiukšlių konteinerių. Piliečių nemažai: visas kvartetas (keturios mergytės) ir vienas sopranukas. Dėžutė, kurioje pūpsojo ši "chebrytė", ankštoka, bet, matyt, "ponai" buvę šeimininkai, šių keturkojų mamytės kankintojai, didesnės nerado. Kankintojai? O kaip kitaip pavadinti žmones, kurie taip atsikrato prieauglio? "Caca lelia"? Panašu, kad pakasti nespėjo, o parduot, kaip matom, nepavyko.....tai kas beliko? Galvoja sau "ponai" tuštalai:....."Ooooooooo, gi stovi DĖŽĖ, hmmmm... mažoka ..... " pagalvojo..... "ai, taigi pasispaus, prisiglaus vienas prie kito, ir kaip nors, kaip nors juk palauks, kol konteinerius ir šiukšles šalia pastarųjų renkanti mašina atvažiuos... "Palauks, kur dėsis" - galvojo su savo akmeniu vietoje širdies.

Stebukliukas, kad p.Henrieta iš turgaus teritorijoje esančios veterinarijos klinikos (ARVETA,
Zanavykų g. 25H) pamatė šią persigandusių akelių pilną "lobių skrynelę". Nepraėjo kaip šimtai kitų -  skubančių, nematančių, negirdinčių rūškanotų veidų. Ir su visa dėžele parlingavo į savo vet.kliniką atgal. Kol kas zanavykučiai laikomi turgaus teritorijos malkinėje ir globojami minėtos veterinarijos klinikos darbuotojų, ypač p. Henrietos.

Taip, nieko naujo akmeninių širdžių fronte, juk šimtai tokių istorijų, žinom. Bet, matot, atėjo tos terirorijos ūkvedys ir pasakė, kad į malkinę bet kada gali būti atvežtos ir kraunamos malkos. Ir, šiukštu, būgu, šuneliai turi dingti iš ten. Žinot, čia juk "bobų reikalas", taigi į kalbas "dėdė" ūkvedys nelabai ir eina. :) Na, čia juk tokios nesąmonės dedasi toje malkinėje. Gelbėti, užjausti, nelikti abejingiems nemadinga ir nevyriška. Taigi stogelis virš galvos dėka Henrietos mažyliams yra, bet ar ilgam?...

Tiesiog prašytume atkreipti dėmesį, pasukti galveles. Gal jūsiškės turės kokių minčių? Arba gal galite padėti, tiesiog geranoriškai viešindami šią istoriją, kad Kauno Zanavykų turgus praturtėjo maža gyvybės pilna dėžele prie konteinerio? Gal kas ieško sau panašių šuniukų? Gal kas norėtų išmestukams suteikti laikinus namus?

IEŠKOM, LAUKIAM IR DĖKOJAM UŽ NEABEJINGUMĄ HENRIETAI!

 

PAPILDYTA: Šiandien sužinojom, kad kažkas iš Zanavykų teritorijos darbuotojų (šuniukų globėjai p. Henrietai nežinant) iškvietė Kauno karantinavimo įmonę, kuri tik gavus skambutį su malonumu surinko visus šunelius (tik įdomu, ar tikrai nežinojo, jog jais jau rūpinasi p. Henrieta, juk matėsi indukai, paklotėliai, sutvarkytos sąlygos jiems ten glaustis uždaram pastatėlyje, panašiame į voljerą?) Kitaip tariant, geri norai per vieno žmogaus didelį troškimą šuneliais atsikratyti ir išmesti juos iš to mažyčio saugaus kampelio (pati teritorija, patikėkit, tikrai labai didelė) pavirto į nieką. Na ką, vadinasi, „Nuaras“ tikrai nėra taip apkrautas gyvūnais, jei jau taip skubama susirinkti dar papildomas penkias galveles.

 

Ką gi, jei vis tiek kažkas norėsit išgelbėti nors vieną iš "zanavykučių", kreipkitės į „UAB Nuarą“. Tik, deja, jie jau nebebus dovanojami, o turės tam tikrą kainą litais, bet ko nepadarysi, labai norėdamas pagelbėti gyvūnui.

 

IR PIKTA, IR LIŪDNA...O taip tikėjom, kad jiems pasiseks susirasti tinkamus namučius. 

 

indėniukė

Sukurta: 2010-08-04
Naujienos numeris: 4456
Peržiūrėjimų skaičius: 4031
Lankytojas: Globeja

« grįžti

Komentarai

Juste (2010-08-07)
Vaiku darzelis!:)
Affaja (2010-08-06)
Na ką aš galiu pasakyt. . . Štai ką iššaukia toks jausmų išliejimas. . . Reikia stengtis rašyti straipsnelius be didelių išvedžiojimų. . . Tik su vienu tikrai nesutinku pasakymu, kad komentarai ir lieka komentarais. Ko gero tokį įsižeidimą labiau lėmė ne pats straipsnis, o kai kurie komentarai po juo. Nu negražiai čia viskas išėjo, ką padarysi. Nieko nenoriu daugiau rašyti, o tai tik dar didesnį įsižeidimą iššauksiu:).
Vikikute („Lesė“, Vilnius) (2010-08-06) (foto)
http://www.animal.lt/naujienos/1281026322
Affaja (2010-08-06)
Būtų įdomu paskaityti, kur apipylė? Kažkaip visai nesistebiu, nes čia pastoviai vyksta tie "pamazgų pylinėjimai", vienų ar kitų organizacijų.
Irmulia („Lesė“, Vilnius) (2010-08-06)
Na ka, Nuaras jau apipyle pamazgomis mus. Grazu. Merginos, gal bus visiems geriau jei busimose naujienose bus minimas tik "Nuaro" pavadinimas be jokiu smulkinimusi.
Vikikute („Lesė“, Vilnius) (2010-08-06) (foto)
Man mokestis uz gyvuna irgi atrodo normalus dalykas... Tik ne is prieglaudos, kur, jei nieks nepaims, gyvunas bus uzmigdomas.
Angelina (2010-08-06)
O siaip ir man atrodo normalu ,kad yra mokestis u gyvuna,kai nori paimti.Kompensuot u skepus ,sterilizacija ir t,t,Nors dalinai.
Angelina (2010-08-06)
Juste,man nesenai sake,kad Anglijoi,jei priglaudi gyvuna,tai pasalpele net moka.Nelabai as patikejau,bet del viso labo klausiu.
Juste (2010-08-06)
Nu, kas liecia kainas, tai Anglijoje be 200GBP suns is prieglaudos irgi nepaimsi. Jeigu zmones paimti suniuka atbaido 60Lt. tai faktas kad netures galimybiu ir ta suni paskui islaikyti, nes gyvunas nera pigus malonumas. Bet kokiu atveju galim tik tiketis kad bus padovanoti. O salygas prieglaudose pakels tik konkurencija, kuo daugiau organizaciju Lietuvoje steigiasi ivairiuose miestuose, tuo didesnis darosi spaudimas visoms prieglaudoms pasitempti ir kuo daugiau reklamuoti gyvunus, cia laiko klausimas.
Indeniuke (2010-08-05)
Butent, Henrieta ta pati sake, kad butu jau beveik visus padovanojus, o dabar jie tarp kitu kruvos suneliu ir dar parduodami, juk cia kiekveinam aisku ten kur daug sunu (ir tikrai visokiu, ir sveiku, ir ligotu) ten tokiems maziams be imuniteto (o is karto buvo suskiepinti Nuare) "tik ir buti" , reikia kaip tik atskirti nuos visu, o galu gale Nuare tiek sunukiu, kurie jau virs metu tai zinoma, kad visi ims tokius, o tuos kitus vel niekas neziures :( Nesuprantu kam imti tuos, kurie turejo daug daugiau sansu? Tegu geriau senbuvius reklamuoja, bet ka gi viskas aisku, juk vien uz skiepa pasiims 60 lt ir dar t.t. (siaip jeigu ka skiepo kaina max. 25lt, taigi antkainis nezmoniskas). Man seniai atrode keista politika, vietoje to, kad sterilizuotas kalytes dovanotu (o neparduotu) tai mazu suniuku vadas ima ir uz pinigus "dovanoja" (ir tai ne veltui ima dazniausiai, nemaisykim savanorisko aukojimo).
Persona non grata (2010-08-05)
Lankytojas pašalino komentarą
Juste (2010-08-04)
Tikekimes suniukai ras namus
Persona non grata (2010-08-04)
Lankytojas pašalino komentarą
Persona non grata (2010-08-04)
Lankytojas pašalino komentarą


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 34