Sužeistas šunelis Bimas ieško namų
|
|
|
Turbūt jau daugelis skaitėte kraupią šunelio Bimo istoriją (http://www.lese.lt/lt/gelbejimu_dienorastis/news.3346). Iškilus problemoms, jis nebegalėjo likti pas savo geruosius globėjus, slaugiusius ir gydžiusius jį. Taigi kol kas Bimukas glaudžiasi pas mus. Šunelis labai gražus, draugiškas tiek su žmonėmis, tiek su kitais gyvūnais. Tačiau yra didelis bailiukas (nieko nuostabaus, turint omeny, ką jam teko patirti). Fiziškai yra jau praktiškai sveikas, dabar beliko išsigydyti ir dvasios žaizdas. Juk Bimas dar visai jaunutis, maždaug 4 mėnesių, o jau tiek nuskriaustas. Augs didelis, nes jau dabar yra stambus ir beveik siekia kelius. Norintys suteikti Bimui namus ir įrodyti, kad žmonės ne tik žaloti moka, gali kreiptis į mane (nr. 862353170, el.p. agne.sniukstaite@inbox.lt) arba Miglę (nr. 867596094)
|
|
|
|
milkė
Sukurta: 2010-02-06
Naujienos numeris: 3416
Peržiūrėjimų skaičius: 1446
Lankytojas: milkė
|
|
« grįžti
Komentarai| EditaM
(„Lesė“, Vilnius)
(2010-02-10)
|
Brigute, taip, turi. sveiki,kaip gaila suniuko,o jis jau turi naujus seimininkus? Sunelis tikrai issigydys baimes. Cia reikia laiko. Galvojau jau senei suteikt namus vienam kokiam nelaimeliui. Tuo labiau,kad vietos yra,laiko ir noro t.p.:-) Na visa kita jau Milke parase. Laukiam Bimo. šunelis dar jaunas, baimę išgydys meilė ir rūpestis:))) Kad tik pasisektų Bimukui:). Taigi, Bimuką ima Minewa su šeima, keliaus jis į Marijampolę :) Dabar bus ieškomas transportas VILNIUS-MARIJAMPOLĖ. Žmonės puikūs, turi patirties su bailiukas, taip pat kitų augintinių bei pakankamai vietos šitam gražuoliukui, galbūt Minewa dar pati daugiau čia parašys :) Bimukai tu tikrai issirinksi pati geriausia seiminika :) Vieni net neatvažiavo, kaip žadėję, kitiems nepatiko matyt, kad jis toks bailiukas ir privengia žmonių | Shpokutiz
(„Lesė“, Vilnius)
(2010-02-07)
(foto)
|
Kodel nepaeme? :( Bimuko šiandien niekas nepaėmė :( Bet yra tikimybė, kad jį paims šeima į Marijampolę. Jeigu pasiryš tam, turės nuostabų draugą Oh, laikau kumščius, kad tik rastų naujus namus :)) Jam būtų labai gerai, jei paimtų tie žmonės. Gyventų name, bet dienom būtų paleidžiamas po teritoriją lakstyt :) | Shpokutiz
(„Lesė“, Vilnius)
(2010-02-06)
(foto)
|
Laikom kumscius!!! :) Ryt atvažiuos pažiūrėti jo žmonės :) Aš jo jau pasiilgau, trūksta man namie mažulio.. Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
|