Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Hikerwithdog (0:26) >>
Ji buvo nepaprastai gero būdo katė. Vakar ją palydėjau į amžinybę :( Nebebuvo įmanoma...
Dzy (17:00) >>
Didelis aciu Jums :)
Lapke (22:15) >>
Tenka pripažinti, kad Kazytė - ne itin fotogeniška. "Gyvenime" - gražuolė fainuolė pusiau...
Nesta (14:47) >>
Smulkutė, dailutė katytė. Labai prieraiši, lipšni, nori būt šalia žmogaus, glostoma ( tik...

Dovanojamas gyvūnas

Aprašymas:

Gera diena,

nu čia ir vėl mes – Koldūnas ir Regis. Šiaip tik Koldūnas, nes Regis vis dar rašyti neišmoko (jam tik žaidimai galvoj, kažin, kas iš jo čia išeis). Neseniai buvau parašęs CV mums su broliu, bet namų taip ir neradom, sakė, kad rinka perpildyta, arba ne į tuos el. paštus išsiuntinėjau. Viskas baigėsi tuo, kad Regis sugraužė tą CV (nes kartono į narvą nebegaunam, tai kažkuo kompensuoti reikėjo).

Žodžiu, ką norėjau pasakyti, tai kad mes vis dar ieškom namų. Kadangi esu vyresnysis brolis ir jaučiu pareigą ir už tą jaunesnį neraštingą, ieškau abiem. Savanoriai mane išmokė, kad norint kažką gauti, reikia parodyti, ką galim duoti. Tai dabar klausykit įdėmiai, nes mes OOOOJ kiek galim duoti!

Vasarą savo CV rašėm, kad esam ekologiškas bobcat'as – kasam griovius ir daržus nemokamai. Atėjus žiemai, reikia keisti savo paslaugų spektrą, dvikojiškai pasakius. Dabar siūlom dvigubą paslaugą: kasam olas ir urvus sniege, o po to ten pat ir išsivartom. (Nors šią žiemą labiau kasam dumble, nei sniege.) Nelabai žinau, kam galima pritaikyti tokią paslaugą, bet jūs jau patys sugalvosit. Bonusas – praėję mokymus, tikriausiai išmoktume ir kastuvais naudotis.

Antra – nemokamai aplojam kiekvieną atėjusį. Valgyt nevalgom, jei dvikojis, bet aplosim tai normaliai. O kadangi esam baisiai dideli šunys, tai jei svečiai bus nelaukti, aplosim taip, kad visi išsibėgios. Ir tik nesakykit, kad nereikia tokios paslaugos, žinom, kad visi paslapčiom apie tokią svajoja.

Trečia – tampom šakas. Jei kartais pamiršot susitvarkyti kiemą, tai nieko tokio, mes padėsim. Sutempsim, sunešiosim, dar ir perdirbsim ekologiškai, su dantimis susmulkindami.

Ketvirta – duodam meilės ir MI LI JO NĄ bučinių. Jei dar leisit miegoti po kaldra, duosim du milijonus. Glaustomės kaip katinai, todėl, jei neapsisprendžiat, norit šuns ar katino, mes esam du viename.

Penkta – esam profesionalūs treneriai. Kardio, jėgos pratimai, zumba, cross-fitas – viskas nublanksta prieš pasivaikščiojimą su mumis. Galim ištreniruoti visų grupių raumenis, o žiemą dar ir išbandyti naują sporto šaką: mes tempiam per ledą, jūs čiuožiat ir bandot neišdribti. Jaučiat, kaip pilvo presas dirbtų? Tai jei galvojat, kad pats laikas mesti svorį, mes jūsų paslaugoms.

Labai jau daug aš čia išvardinau, su broliu turim dar milijoną pliusų, bet kaip sakoma, visada reikia pasilikti intrigėlę. Tai geriau atvykit susipažinti į Klinikų g. 1 Buivydiškėse ir pažiūrėsim, ar praeisit mūsų face-control'ą.

Bruožai: tinka gyventi tik namuose, draugiškas
Gyvūno vardas: Koldūnas
Gyvūno rūšis: šuo
Gyvūnų skaičius: 1
Veislė: Mišrūnas
Lytis: patinėlis
Lytinis aktyvumas: atlikta kastracija/ sterilizacija
Amžius: daugiau 8 metų
Ūgio kategorija: mažas (iki 30 cm ties ketera)
Kailio tipas: trumpaplaukis
Spalva: juoda, ruda
Vietovė: Lietuva, Vilniaus m., Vilnius
Šeimininko telefonas: +370 605 33452
Šeimininko el. paštas: gyvunai@lese.lt
  
Šeimininko vardas: „Lesė“, Vilniaus skyrius
Svetainė: Lese.lt
Banko sąskaita: LT647044060005976183
įstaigos kodas: 300709225
Paaukoti prieglaudai:

Skelbimo numeris: 17660
Sukurta: 2018-02-26 | atnaujinta: 2020-01-27
Peržiūrėjimų skaičius: 24484
Buvęs gyvūno statusas: Dovanojamas gyvūnas


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 27