Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Dzy (19:50) >>
Labai džiaugiasi Margutis ir dėkoja Jums :)
Polio-mama (9:43) >>
jei jau "užsirašiau" Margučiui į draugus... Margutis nebeskolingas klinikai ir gali įsigyti...
Vudu (12:15) >>
Šiuo metu perkame specialų maistą SPECIFIC iš http://www.dimela.lt, nes jis nesukelia...
Vudu (12:14) >>
O koks maistas tinkamiausias?

Padovanotas gyvūnas

Aprašymas:

Jauna, laukinukė katė, pas mus malkinėj atsivedė kačiukų. Aptikau visai netyčia, mamytė tokia suvargus, mažutė, kudutė. Pagailo, pradėjau nešti katei ėst, bet ji pasijuto nesaugi ir kažkur išsinešė kačiukus (kaip paskui paaiškėjo visai netoli- tik į kitą labiau apkrautą kampą). O už mano gerą širdį vieną katytę paliko man.... Mažulė matomai buvo pati silpniausia ir mamos pienelio jai greičiausia nelikdavo... Pirmą dieną visiškai atsisakė ryti pienuką, tai porą švirkštų atsargiai supylėme per negaliu.. sekančią dieną pati čiupo švirkštą (nieko kito neturėjom) su pienu. O dar po kelių dienų, pati lapnojo vištieną. Dabar blusiukė atsigavus, labai judri, žaisminga, nebijo net pačio pykčiausio katino(pas mus namie net 4). Jai jau apie 2 mėnesiukus, vakar buvo paskiepyta. Dabar labai norėtume surast lieknai (nes per žaidimus nėra kada paėst- prie bliūdelio su maistu dažniausia reik nunešti) merginai tikrus šiltus namučius. Pažadame liūdėti tikrai nebus kada.

Gyvūno vardas: Blusytė
Gyvūno rūšis: katė
Gyvūnų skaičius: 1
Veislė: Mišrūnas
Lytis: patelė
Lytinis aktyvumas: neatlikta kastracija/ sterilizacija
Amžius: 1-6 mėnesiai
Kailio tipas: trumpaplaukis
Spalva: juoda, juoda
Vietovė: Lietuva, Kauno m., Kaunas
  
Šeimininko vardas: „Lesė“, Kauno skyrius
Svetainė: Lese.lt
Banko sąskaita: LT657044060006186558
įstaigos kodas: 300709225
Paaukoti prieglaudai:

Skelbimo numeris: 12544
Sukurta: 2010-06-26 | atnaujinta: 2010-08-19 | išimta: 2010-08-19
Peržiūrėjimų skaičius: 6550
Buvęs gyvūno statusas: Dovanojamas gyvūnas

Komentarai

Persona non grata (2010-08-19)
Ne paeme ne vaikinas, tas nebepaskambino. Istorija idomi, net apverkt blusytes nespejau, viskas ekspromtu. Mire musu sodo kaimynas alkoholikas -gyveno su kita motera, turejo kaciuka, atvaziavo zmona is uk ir ta kaciuka paeme jos labai geri draugaio, bet to kaimyno moteris uzprotestavo liepe grazint kaciuka. Uzejo ta kaimyne is uk pas mane(mes draugaujam), suleke mano katinynas, tuoj puole glostyt ir paklause gal turi kaciuka? sakau turiu juoda katyte, apsidziauge sako duok. Ir atidaviau su visu boksu(tiksliau pardaviau uz 2 lt :) ) Vakar turejo parvezt boksa (sakiau jei kas nepatiks del blusos lai grazina visada paimsiu) Bet Blusytes neparveze (bokso ir sako ji ten bega sleptis, atves boksa veliau) Turiu visas koordinates, tai subendrausim....
Alina („Lesė“, Vilnius) (2010-08-19)
Sveikinu, Dinka :) O tas vaikinas paeme ar kazkas kitas? Pasirase sutarti?
Persona non grata (2010-08-19)
Blusyte turi namus :)
Persona non grata (2010-08-11)
Šiandien vakare laikom kumštukus už blusytę, skambinosi labai malonaus balso vaikinas , po darbo tarsimės dėl pasimatymo
Alina („Lesė“, Vilnius) (2010-08-09)
Viki, as jau ta pati parasiau gyvunu globoj :) Reiketu is PSP ka nors pasiulyti jiems..
Vikikute („Lesė“, Vilnius) (2010-08-09) (foto)
Man tai sis pasiulymas atrodo daug tinkamesnis kokiai nelabai meiliai suaugusiai kyciai, kuri siaip leidziasi paglostoma, taciau nelabai megsta buti su zmonem... Daugiau kuriai lauke patinka but... Mazam kaciukui tai cia jau paskutiniu atveju, manau...
Persona non grata (2010-08-09)
va kokį pasiūlymą gavo Blusytė: "Sveiki, Mielai paimtume kačiuką tik iš norisi iš karto paaiškinti ko iš jo tikimes ir kokiomis sąlygomis jis pas mus gyventų.Kadangi gyvename nuosavame name tikimės,kad kai katytė kai užaugs padės kovojant su pelėmis ir žvirbliais.Kačiukas negalės gyventi kartu ,vasara jis gyventų malkinėje,žiema garaže prie radiatoriaus.Kačiukas turės išmokti gintis nuo šuns kuris nors ir kvailokas,bet kol negauna nagais per snukį mėgsta pagainioti kates.Maistas- kaimiškas pienas,mėsos atliekos (kas lieka nuo pietų stalo) kartą per savaitę gautų kačių konservų,vitaminų.Suaugus katė būtų sterilizuota.Jei jums atrodo,kad tokios sąygos būtų priimtinos jūsų katytei praneškite savo kontaktinį telefoną."
Persona non grata (2010-07-27)
Padekyte Blusytei rast namucius, labaiiiiiiiiiii reikia
Persona non grata (2010-07-26)
Gal galėtų kas pakelt skelbimuką? Ačiū. Jau žinau kodėl katė- mama paliko blusytę- ji buvo pati mažiausia ir silpniausia.... ir neaišku kiek dienų jau neėdus, nes pirmas dvi dienas visai neregavo į maistą - pieneli su švirkštu suleisdavom per jėga..... Dabar blusa judri ir sveika- pilni namai jos, nors kaip tikra mergina palaiko formas, o jei rimtai- tai ji neturi laiko kada paėst- tenka vis nunešt prie bliudo... O jos 5 broliukai ir sesutės sėkmingai auga malkinėj- ir jie vos ne dvigubai didesni už blusą. Tik kas bus kai išsibėgios .... vėl populiacijos gausėjimas geometrine progresija :(
Persona non grata (2010-07-24)
Blusyte vis dar labai iesko namu.
Persona non grata (2010-07-14)
Nesekasi mums namu paieskos blusytei...Savaitgaly isvaziuojam.... Siaip klas antra diena, gal kartais kasdien atvaziuos dukra mano chebros pasert, bet blusyt reik dazniau sert ji eda labai po mazai- laiko neturi:)... reikia siausti... Tai net nezinau. Gauila kad mano sponkus pieno neturi- galetu pamaitint, nes zist leidziasi :)
Wilma (2010-07-13) (foto)
Affaja sudėkite skelbimus, gal atsiras norinčių paimti auginti.Kaip suprantu jis ryžos spalvos, o tokie populiarūs.
Affaja (2010-07-13)
Tai ka man daryti su tuo kaciuku, palikti likimo valiai?
Affaja (2010-07-13)
Laba naktis, neseniai išleidus Airą į lauką padaryti reikalų prieš miegą, tamsoje pamačiau šviečiančius gintariukus, tai buvo didelės apie 3 mėn , gal ir truputį vyresnio ryžai raino katinuko gintarinės akytės, anksčiau jo nemačiau, gal tai kokio kaimyno naujas augintinis, nežinau, atrodo švarus, bet labai sulysęs, daviau pavalgyti ir palakti. nežinau ką daryti, patarkit, kačiukas meilus, maistą ryjo labai godžiai, o ir pienuką lakė, kaip pirmą kart matydamas, parsinešti negaliu, nes pas mane dvi katės ir šuo. mane pačią tuoj išvarys su visais gyvūnais, jei ir šį dar pasiimsiu.Padėkit.
Persona non grata (2010-07-10)
tuoj aciu
EditaM („Lesė“, Vilnius) (2010-07-10)
Video pridėjau, o foto neleidžia išsaugoti normaliai. Atsiųskite į e.maniusyte@gmail.com
Persona non grata (2010-07-02)
bet kad man jau blusytė baigia ausis apgraušt- šiandien pradėjom 4- tą kulšį, odar tik kažkur 6 dienos pas mane- mes su vyru būtume 2 dienas papetavę:)
Serioza (2010-07-02)
Dinka, giliai ikvepk, atsipalaiduok ir tikrai ka nors sugalvosi. "Tuntas" jau yra. Ir, sakei, neblogai valgo.
Persona non grata (2010-07-02)
tas tai taip, bet ką man reiks daryt su tuo tuntu kai pasileis ir įtariu po mano kiemą :)
Serioza (2010-07-02)
Dinka, o ko tu nori? Mama - kate rupinasi savo lialiais, negi neaisku? Slepia nuo taves tokios zingeidzios.
Persona non grata (2010-07-02)
O aš atrodo turiu naują bėdą. Ta mamaitė greičiausiai netoli vaikus išnešė- ti į kitą malkinės galą, kur tiek visokių "reikalingų" daiktų priversta, kad bet kas koją nusilaužtų. Vakar, išėjau į kiemą žiuriu mano kaukaziukas žiuri į malkinę ir lydosi, taip nori kažką paglostyti , net cypia, aš į malkinę, tai spėjau pamatyt pasislepiančią uodegytę, nunešiau kefyro turėjau konservo, nieks aišku nepasirodė, bet kai atėjau po gero pusvalandžio visi bliūdai buvo tušti. Gal kas turit minčių ką man dabar daryt?
Persona non grata (2010-07-01)
aciu uz patarimus - bandysim...
Vikikute („Lesė“, Vilnius) (2010-07-01) (foto)
Aaaa :D supratau :)
Skaja (2010-07-01)
Ne, Vikikute, atstumas šiose foto geras, aš turėjau omenyje, kai fotografuos lauke, nes, pvz., yra svetainėje patalpintų foto lauke, kur kačiukai visai nesimato, o tik gamta.
Persona non grata (2010-07-01)
tai vis dar filmuojam ir šiandien ryte prieš darbą gėrėm kavą su jais ž- nu geriosnio filmo nereikia, o kai "blusytė" laksto namai dunda.... Šiandien juokiaus- sako gyvūnus dovanoja kartu su jų mėgstamiausiu žaisliuku- tai sakau teks dovatot kartu su šponkum:) o filmuką vyras žadėjo sumontuot, manau per savaitgaly tikrai. Ir blusiukė pagražės per tą laiką, jau dabar daros panaši į katytę, o ne i žiurkiuką kaip pražioj
Vikikute („Lesė“, Vilnius) (2010-07-01) (foto)
O man kaip tik geriausias atstumas mazdaug kaip 1oje foto, kur matosi visas kaciukas... :D Tos 2 ir 3ia foto tiesiog negrazios, bet atstumas irgi geras...
Skaja (2010-07-01)
O, ir aš vis prisimindama apie Dinkos pasakojimą dėl filmavimo, norėjau pasiūlyti patalpinti čia video bent labai trumpą. Būtų super!
Skaja (2010-07-01)
Džiugu, kad katytės viduriukai susitvarkė, smagu, kad neliūdi ten pas jus, na ir laukiame, aišku, naujų pažadėtų foto! Tik fotografuokite katytę arčiau, kad vaizdas būtų šiek tiek didesnis.
Vikikute („Lesė“, Vilnius) (2010-07-01) (foto)
Dinka, jei galit pafilmuoti (raset, kad vyras filmavo) ir ideti i youtube kaciuku zaidimus butu nerealu, nes labai padidintu padovanojimo sansus. Kai padarysit fotosesija +video padesiu padeliot skelbimus. :)
Alina („Lesė“, Vilnius) (2010-07-01)
Dziugu del blusytes :)) "Ziauriai" patinka man kaip ja vadinate :))
Persona non grata (2010-07-01)
Mno blusytė vakar pati padarė rimtus reikaliukus tualete, taip kad manau daugiau šios problemėlės neturim :) O šiap susidraugavo blusytė žiauriai su mano pernykščiu našlaitėliu- dabar ponu Šponkum, nu gražu žiurėt kaip jie dviese voliojasi... baimės jausmo jokio. Tie "mėlyno" kraujo, tai stebi per atstuma, artyn neprisileidžia , šnypščia , o senelis iš vis ignoruoja, į tą kambarį net neužeina. Savaitgaly darysim foto sesija gamtoj, tai prašysiuos atnaujinti skelbimuką
Skaja (2010-06-29)
Valioooooooooo! Čia su šiuo katuku, kaip detektyve kokiam nuo pat jo atsiradimo! Skaitai komentarus ir vis jaudiniesi, kas gi toliau... Džiugu, kad nors ne vietoj...., bet užtikrintai...
Vikikute („Lesė“, Vilnius) (2010-06-29) (foto)
Na, puiku, kad radot :) Jau tas ne vietoj tai susitvarkys, tik reik stebet kazkiek ir kai jau nori daryt padet i kraiko dezute :D
Persona non grata (2010-06-29)
Valioooooooooooooooooo, radau kruvele, tiksliau toki ilga gyvatuka, tik deja ne vietoj:( na manau cia tiok pirma karta
Persona non grata (2010-06-29)
veterinare sake jei siandien dar nek...vest ryt ryte jai, 3 paros sake dar nelabaisu(ypac jei kate linksma, judri, edri)Dabar prisiminiau, drauge auginasi mergyte 3 men, tai ji iseina kas 4 paras- ir sake tai normalu (bet cia maitinant motinos pienu) Vien zop bandysiu as ta blusa siandien prasi....
Persona non grata (2010-06-29)
prisiskambinau, liepiau susiskambet- sake blusiuke susidraugavo su diziuoju likimo broliu, vyko gaudynes kambary, vyras prifilmavo sake buvo linksam, o pas kui sake "ta maza blusiuke uzburzge mane"- luzo visi 3 :)
Alina („Lesė“, Vilnius) (2010-06-29)
Koks grozis Jusu pernykstis priglaustinukas.. O persiukai zinokit niekada labai daug nesveria, ten tik pukai tokia iliuzija sukuria..
Persona non grata (2010-06-29)
aha- geras, is keturiu pats sunkiauisias 6 kg, net mano seneli pralenke http://img29.imageshack.us/img29/7708/p9131411.jpg tas visada storulis buvo, bet jis dabar tik 5 besveria, o tie persiukai- tai is vis po 3 kg tik
Skaja (2010-06-29)
Na, Dinka, jums, tikrai, sekasi su juodukais! Labai gražus, ir pagal foto matosi, kad geras, katulis užaugo!
Skaja (2010-06-29)
Dinka, nesijaudinkite, prisiskambinsite jus savo vyrui, tikrai. Ačiū už rūpestį mažylei.
Persona non grata (2010-06-29)
oj veterinare tai juoksis- nepraejo ne metai- pas mus antras juodas nasaitelis va kos sponkiukas pernai atklydo http://img29.imageshack.us/img29/2926/dsc02971o.jpg o dabar koks jau http://hotimg23.fotki.com/a/82_135/139_116/DSC03937-vi70.jpg http://hotimg23.fotki.com/a/82_135/139_116/DSC03952-vi305.jpg
Persona non grata (2010-06-29)
jau dabar mane nervas, jama, neprissikambinu brangiausiam (tikriausia kieme zole pjauna) Neturiu darbe veterinares tel. reiktu kad susiskambintu, kad palauktu musu jei ka nepabegtu. Nes mes gyvenam uzmiesti, tai man reikia grizt pasiimt katyte (beveik 100% isitikinus kad katyte, nes kiek turejom kaciuku, tai kiausiukai matesi is kart, tik mergaites atrodo lyg kazka turi...) ir tada atgal i Kauna. P.S atsiprasau kad nerasau lietuviskai, bet mano kompas siandie uzsispyre- tik anliskai
Skaja (2010-06-29)
Tikiuosi, kad Dinka grįžus po darbo suras tą ,,kruvelę", o jei ne, tai būtinai reikėtų vežti veterinarinei apžiūrai, kartu tegul veterinaras tiksliai kačiuko lytį nustato, juk dabar ne visai aišku ar katukas, ar katytė.
Polio-mama (2010-06-29)
Dinka, kažin, ar rasit krūvelę. Jau nemažai laiko praėjo. Teks, ko gera, vetams pasirodyti. Užkietėjimas neprastai organizmą apnuodija. O vien aliejaus dozėmis ar maistu įsisenėjusios bėdos gali nepavykti sutvarkyti. Ir visiškai pritariu jums, kad aliejaus kaip vaisto neatsargus naudojimas gali baigtis labai liūdnai - sutriks kepenų, o po to ir inkstų veikla. Linkiu visiems palengvėjimo visom prasmėm ;) :))
Persona non grata (2010-06-29)
bet matosi, kad jai nieko neskauda, judri guvi, nu ziuresim po darbu, gal be reikalo nervuojuos, grisiu ir rasiu kruvele:)
Persona non grata (2010-06-29)
aciu Skaja, bet visa sita jau padariau, vaikus auginau atsiminiau:)tai po masazu pilvukas suminksteja, Kazkada skambinau vetui del savo senuko, kad viduriai atrodo uzkieteje, vis eina i tualeta ir nieko nepadaro, tai liepe aliejaus sauksta sugirdyt. Bet paskui perklause ar tai katinas? ar kastruotas?- atsakymas buvo taip- tai liepe skubiai vezt pas ji jei norim turet katina. Turim problemeliu su inkstais. Ir kas idomu veterinaras sake kad katinams (ta prasme vyr. lyties) viduriai beveik niekad neuzkieteja. Tai va po darbu- ko gero varysinm pa veta- jei nerasiu ko prikrauta:)
Skaja (2010-06-29)
Ramunėlių nuoviras akutėms labai gerai. Seniais laikais, atsimenu, atneštiems į namus katėms ašarojančias, pūliuojančias akutes tvarkėme tik vaistinių ramunėlių pagalbą, labai veiksmingai buvo, ir jokiu specialių lašų nereikėjo. Na ir šiais laikais gyvūnų akutes gydo tik ramunėlių nuoviru, ir veterinaro pagalbos kreipiasi tik kai ramunėlės nepadeda pasveikti. Aišku, jei akutės labai apleistos, tai vien ramunėlės vargu ar padėtų. Dėl 3 parų vidurių sukietėjimo tai jau ne geras signalas, galima pabandyti dar aliejuko palašinti į maistą. Pačiupinėkite pilvuką, pamasažuokite. Kūdikiams masažuoja pilvuką, kai yra viduriukų sukietėjimas ar pilvuką skauda, kačiukui irgi turėtų pagelbėti.
Persona non grata (2010-06-29)
Su akytem viskas tvarkoj, uzteko keleto ramuneliu seansu. Bet vis dar nesitustino, bent iki siandien 8, - jau beveik 3 paros, bet eda noriai, laka vandenuka, laksto po kambari, gasdina mano senbuvius, nebijo nei vieno, greiciau atvirksciai. vakar davem truputi alyvuiogiu aliejaus. Osiaip labai smadi mergina, tik dar biski snipstas...
Skaja (2010-06-28)
Džiugu, kad katytė auga labai protinga! Pritariu Vikikutei, kad per tiek laiko maistukas gali dar būti nesuvirškinamas, be to žalia mėsytė virškinama ilgiau, nei termiškai apdorota. Gera vidurių apsauga nuo suketėjimų - grietinė ar natūralus jogurtas. Žinau, kad jei katės nenori šių produktų, tai net aliejaus lašiuką įlašina į maistelį, kad dingtų tas sketėjimas. Na o jei katukė neišsituštintų per 2 paras, tai aišku, reikėtų kreiptis į veterinarus, kartu ir dėl katytės akyčių galėtumėte pasiteirauti.
Alina („Lesė“, Vilnius) (2010-06-28)
Fainas "vardelis" kaciukes - blusyte :))
Persona non grata (2010-06-28)
Liko mano blusytė viena, n dar 2 persiukai aplink trainiojasi (senelis ir jaunelis liko kieme) Bet kaip neramu ant dušios kaip ji ten viena. Jau dėžutėje sėdėt visai nenori. Tai padarėm dėžutėj mažą skylę, kad tik ji tilptų, tai išbandė ir labai patiko, tik pamato kažką ateinant ir šmurkšt į dėžutę:) Rimtų reikaliukų dar ryte nebuvo padarius. Žiūrėsim kai grįšiu po darbo
Vikikute („Lesė“, Vilnius) (2010-06-27) (foto)
Palaukit dar kokia diena, jei nieko nepakakos tai negerai, reiktu pas vetus keliauti... Bet siaip kolkas tai jis gi be mamos gan ilgai buvo ir nieko nevalge tai gal dar tas maistas, kuri veliau valge, nespejo pereit viso organizmo... Tuo labiau, kad mesa, kadangi jos didzioji dalis susivirskina(nedaug joje "slamsto", kuris pasisalina), vistiek maziau atlieku sukuria... Bent jau as tai vietoj Jusu dar palaukciau iki rytdienos, o tada jau eiciau pas vetus, jei nesusitvarko...
Persona non grata (2010-06-27)
na mergina pas mus labai protinga. Ka tik zaide ant lovos, ir matomai uzsimane i tualeta, tai tik iaukset pradejo ir kuistis, ieskoti kazko, nunesiau i dezute, tai tik greit i tiualeta. Bet vel tik pasisiojo...
Persona non grata (2010-06-27)
aciu melyne, bet kol kas mes ieskom pastoviu siltu namuciu. Blusyte jau pradeda apsiprast, eina tik i dezute, bet dar rimtu reikalu nedare, jau para kaio eda vistiena. Ar tai normalu? Dabar staksi ant lovos. Ryte kelesi 4 ir reikalavo est, teko keltis. Atrodo sveika ir svari, viena akyte siek tiek nori puliuot, kol kas plaunames ramunelem. Mano drambiu visai nebijo, i ju snypstimus nereguoja, bet kai ji uzsnypscia r pasispjaudo, tai visi pensininkai issilaksto. Kol kas gyvenam dezutej, bet tokiais tempais, po keleto dienu, dezute musu nesulaikys.
Melyne (2010-06-27)
suprantu;}dekui Jums Vikikute;}zinot,jei tik kuo galeciau padeti,ar buti naudinga,turekite mane omenyje;}
Vikikute („Lesė“, Vilnius) (2010-06-27) (foto)
Melyne, si katyte kolkas iesko pastoviu namu, kaip suprantu... jei jau prades pavojingai artet 07-15 tada prades ieskot laikinu :D
Irmulia („Lesė“, Vilnius) (2010-06-27)
Lankytojas pašalino komentarą
Skaja (2010-06-27)
Džiugu, Dinka, kad mažylė jau pratinama prie savo tualetuko.
Melyne (2010-06-26)
labas vakaras;}o sita mazulyte iesko laikinu ar jau pastoviu namuciu;}?dekui
Persona non grata (2010-06-26)
aciu, mano blusyte ka tik pasinaudojo smeliuku
Skaja (2010-06-26)
Labai graži mažylė!


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 67