Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Dzy (17:00) >>
Didelis aciu Jums :)
Lapke (22:15) >>
Tenka pripažinti, kad Kazytė - ne itin fotogeniška. "Gyvenime" - gražuolė fainuolė pusiau...
Nesta (14:47) >>
Smulkutė, dailutė katytė. Labai prieraiši, lipšni, nori būt šalia žmogaus, glostoma ( tik...
Sigis (17:41) >>
As norejau paimti sita katina bet vadove nekeldavo ragelio

Parama Aukok.lt

Mūsų organizacija jau antri metai yra Aukok.lt paramos gavėjas. Labdaringas portalas yra skirtas paremti įvairias Lietuvos organizacijų ir asmenų iniciatyvas ir nuo įsikūrimo jau surinko daugiau nei 1 mln. Lt. (2011m. liepa).

Aukok.lt portale galite paremti mūsų projektą "Išgelbėkime kačiukus nu beprasmės mirties", kuris skirtas finansuoti Pagauk-Sterilizuok-Paleisk programą. Naudotis Aukok.lt paslaugomis patogu, nes iš Lietuvos bankų sąskaitų galite paaukoti be jokių mokesčių – 100% paaukotos sumos atitenka paramos gavėjui. 

https://www.aukok.lt/Projektai/Isgelbekim-kaciukus-nuo-beprasmes-mirties

Išgelbėkim kačiukus nuo beprasmės mirties

Aprašymas: Aš tik dar viena pilka gatvės katė. Dažniausiai žmonės manęs net nemato arba pamatę nuveja šalin piktais žodžiais... Dėl to nepasitikiu žmonėmis, negalėčiau gyventi namuose. Pavargau nuo amžinai mirštančių mano mažylių – kasmet jų atsivedu apie 10, tačiau kiek išgyvena?! Vienas. Kartais du. Niekada negaliu gyventi ramiai – atvažiuojantys šungaudžiai išgaudo kačiukus, bando sugauti ir mane. Visi žinom, kas ten laukia... O tokių kačių kaip aš – pilni Lietuvos kiemai. Bet jūs galit pakeisti šią situaciją. Sterilizacija apsaugos mane nuo alinančio darbo, dešimtis kačiukų nuo beprasmės mirties, leis žmonėms legaliai mane šerti, o šungaudžiai nustos grasinę.

Apie organizaciją: VšĮ „Lesė“ yra viena didžiausių gyvūnų globos organizacijų Lietuvoje. Visi organizacijos nariai – be atlygio dirbantys gyvūnų mylėtojai. Nuo įsikūrimo 2007 m. namus radome daugiau nei 1400 bėdon patekusių gyvūnų ir finansavome daugiau nei 2100 gyvūnų sterilizaciją. Pagrindinis mūsų organizacijos tikslas – iš esmės pakeisti beglobių gyvūnų situaciją Lietuvoje, užkertant kelią nereikalingų gyvūnų daugėjimui ir patekimui į prieglaudas.

Apie projektą: Projekto tikslas – humaniškais ir efektyviais metodais sumažinti beglobių kačių populiaciją Lietuvoje. Jis paremtas ilga kitų šalių (JAV, D. Britanijos, Vokietijos, Graikijos, Nyderlandų ir kt.) patirtimi. Buvo pastebėta, kad vykdoma politika Pagauk-Eutanazuok neveiksminga, nes į „išvalytų“ kiemų vietas visada atklysta gyvūnų iš kitų kiemų, jie toliau dauginasi ir populiacija vis tiek didėja. Pagauk-Sterilizuok-Paleisk būdu benamės katės savo teritoriją gina nuo naujokų, nesidaugina ir jų populiacija yra visiškai stabilizuojama. Tuo pačiu yra vykdoma ligų (pavyzdžiui, pasiutligės) prevencija. Veterinarijos klinikose katės apžiūrimos veterinarų ir paleidžiamos į kiemus tik sveikos. Šios katės toliau mažina pelių ir kitų graužikų skaičių. Taip pat sterilizuoti gyvūnai nekelia nepatogumų gyventojams – nežymi teritorijų, nekniaukia naktimis ieškodami partnerių ir yra sveikesni. Miesto gyvūnais besirūpinančios įmonės sutartiniu ženklu (nukirptu kairės ausies galiuku) pažymėtų kačių negaudo ir nevykdo eutanazijos.

Programos metu planuojama sterilizuoti ir paskiepyti nuo pasiutligės 450-500 kačių Vilniuje, Kaune, Jonavoje ir galbūt kituose miestuose.

Laukinukės benamės katės, kurios atsiveda štai tokius mažylius, pasmerktus gyvenimui gatvėje ar net sunaikinimui...


Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 53