Loading
LT / EN

Comments

JoJoJo (21:09) >>
Kedainiai, bet butu galima atvezti i kauna
Irene (20:21) >>
Koks miestas? Kaunas?
JoJoJo (20:04) >>
Mano nr: 863093461
TatjanaI (11:09) >>
Nuotrauka turi buti labai mazo dydzio, kad galima butu ja ikelti
   

Vilniaus „Lesės“ dienoraštis: 2016-11-08 (antradienis)

Šiandien ryte mūsų laukė nemalonus siurprizas - parvo virusu apsirgo mūsų mažiausieji globotiniai. Trys šunyčiai iš vienos vados ir du iš kitos. Prasidėjo vizitai pas veterinarus ir nesibaigiantys lašelinių statymai 

Virusas labai pavojingas tiek mažiems, tiek ir dideliems šunims. Kartais būna toks piktas, kad ir kaip besistengtume, gyvybių išgelbėti nepavyksta  Baisiausia, kad ir vienos savanorės šuo, kuris dažnai lankydavosi prieglaudoje, nors ir skiepytas, taip pat pasigavo šį virusą. Nesuprantam nei mes, nei daktarai kaip tai galėjo atsitikti. Priėjom išvadų, kad virusas vis mutuoja. Labai nerimaujam dėl sergančių mažylių, dėl savanorės šuns ir visų kitų mūsų globotinių. 

Negana to, kad nerimaujam dėl savo globojamų šuniukų (parvo virusu serga tik šunys), tai šiandien dar radom dovaną prie prieglaudos durų (foto). Dovana buvo gražiai supakuota į dėžutę. Katinėlis tuoj pat nuvežtas į veterinarinę ir jam nustatytas jau gana stipriai pažengęs grybelis. O grybelis labai greitai gali būti perduodamas tiek katėms, tiek šunims, tiek žmonėms. Ką gi "ačiū" žmogui/ žmonėms, kurie tokią dovaną įteikė mums, pasmerkdami virš 100 gyvūnų ir kelias dešimtis savanorių būti apkrėstiems šia baisia liga.

Katinėlį apgyvendinome vonioje, kadangi tai vienintelė tuščia patalpa prieglaudoje. Vonia rakinama, kad kuo mažiau savanorių galėtų į ją patekti, kas labai sunkina kasdieninį darbą prieglaudoje. 
 
Paklausite, o ką gi daryti radus tokį katinėlį? O gi patalpinkite jį tualete, vonioje, laikykitės ypatingos higienos ir gydykite, o ne meskite prie prieglaudų durų kur šimtai gyvūnų ir keliasdešimt besilankančių savanorių.
 
Turėkit sąžinės!
 
Štai tokia nelengva šiandien buvo diena.

 

Irmulia
Organisation: Lesė, Vilnius city

Posted: 2016-11-12
News ID: 8792
Announcement views: 21439
User: Irmulia

« back


Comments can be left by signed-in users only.
Non-profit animal care organisation LESĖ.  Address in Vilnius: Savanorių ave. 33-91 (for correspondence), 
Phone: +370 671 88271 (Galina). E-mail: info@lese.lt. Bank account: LT647044060005976183.
Statistika Online: 44