Loading
LT / EN

Comments

Dzy (19:50) >>
Labai džiaugiasi Margutis ir dėkoja Jums :)
Polio-mama (9:43) >>
jei jau "užsirašiau" Margučiui į draugus... Margutis nebeskolingas klinikai ir gali įsigyti...
Vudu (12:15) >>
Šiuo metu perkame specialų maistą SPECIFIC iš http://www.dimela.lt, nes jis nesukelia...
Vudu (12:14) >>
O koks maistas tinkamiausias?
   

Vilniaus „Lesės“ dienoraštis: 2016-11-02 (trečiadienis)

Savaitgalį mūsų globotinis katinas Džonis ir senjoras šuniukas Filas iškeliavo į naujus namus. Džiaugiamės dėl abiejų. Kad Džonis, nerealaus meilumo katinas, neužsibus prieglaudoje tikėjome. Tačiau, kad senučiukas toy terjero mišrūnas, sergantis smegenų vandene ir turintis senatvinių sveikatos bėdų, kažkam įkris į širdį, prisipažinsime - nelabai tikėjome. O visdėlto būna stebuklų  Filą priglaudė vienišas vyriškis, kuriam pokalbių vien su kanarėlėmis neužtenka. Išklausęs visas Filo sveikatos bėdas neišsigando, sakė, kad sirgs kartu. Linkime jiems didėliausios sėkmės 

 

Mūsų dičkis rotveilerio mišrūnas Aras išvažiavo gyventi pas mūsų savanorį. Džiaugiamės, kad kai kurie mūsų globojami gyvūnai pavergia savanorius ir šie atveria savų namų duris būtent beglobiams. Tuomet kaip niekad esame ramūs dėl gyvūnų jų naujuose namuose.
 
Pirmadienį nuo pat ryto mums į pagalbą atskubėjo parduotuvių tinklo KIKA darbuotojai - ne tik padėjo vedžioti šunis, juos maitinti, tvarkyti kačių narvus, bet ir apdovanojo augintinius gausiomis dovanomis už ką tariame didelį AČIŪ.
 
Šiandien į naujus namus išlydėjome kačiuką Grisą bei vieną iš sesyčių, rastų užrištame maiše prie upės. Kitą sesutę, kad nesijaustų vieniša dideliame narve, į namų globą perėmė viena mūsų savanorių.
 
Naujais gyventojais pasipildėm ir šiandien - atkeliavo trys drahtaro mišrūniukai (foto tik vieno iš trejetuko). Šuniukams tik du mėnesiai, o jie tokie didčkiai  Tikimės ilgai pas mus neužsibus.
 
O mūsų spanielis Ronis, turintis bėdų bėdelių su oda, akimis, ausimis, iškeliavo pas savanorę į namus maudytis specialiu šampūnu. Po vizito pas veterinarą Roniui lašinami vaistai į akis, vaistai į ausis ir rekomenduotina kartą į savaitę maudytis spec. šampūnu. Kadangi šaltuoju metu sezonu prieglaudoje šuniukams maudytis pavojinga, dėl galimų skersvejų, tenka skubėti savanoriams į pagalbą ir kartą į savaitę padovanoti savo vonią 
Irmulia

Posted: 2016-11-12
News ID: 8789
Announcement views: 24396
User: Irmulia

« back


Comments can be left by signed-in users only.
Non-profit animal care organisation LESĖ.  Address in Vilnius: Savanorių ave. 33-91 (for correspondence), 
Phone: +370 671 88271 (Galina). E-mail: info@lese.lt. Bank account: LT647044060005976183.
Statistika Online: 62