Loading
LT / EN

Comments

Dzy (19:50) >>
Labai džiaugiasi Margutis ir dėkoja Jums :)
Polio-mama (9:43) >>
jei jau "užsirašiau" Margučiui į draugus... Margutis nebeskolingas klinikai ir gali įsigyti...
Vudu (12:15) >>
Šiuo metu perkame specialų maistą SPECIFIC iš http://www.dimela.lt, nes jis nesukelia...
Vudu (12:14) >>
O koks maistas tinkamiausias?

Kaunas. Mums reikia Jūsų pagalbos

 Žinia jau antri metai kaip duris atvėrė VšĮ  ,,Lesė" Kauno skyriaus filialas ,,Laukinė Lesė" . Per šiuos savo gyvavimo metus esame atgal į laukinę gamtą paleidę  gan didelį būrį laukinės gamtos atstovų. Vienus teko gydyti, kitus užauginti, trečius tam tikrą laiką stebėti ir reabilituoti.Su daugeliu mūsų buvusių ir dabartinių globotinių esate susipažinę per facebook tinklapį, o kas lankėtės prieglaudoje, tai viską matėte savo akimis. Tačiau ne visada ir mums būna lengvi laikai. Šiuo metu prieglaudoje vėl glaudžiasi ne mažas būrys žvėrelių, kuriuos reik kasdien prižiūrėti ir maitinti. Ruduo visada yra pats sunkiausias metų laikas, nes sąskaitoj ,,vėjai švilpauja". Visiems laukinės gamtos atstovams reikalingas specifinis maistas - jis kainuoja nemažai, o ir aplankyti mus ir mūsų globotinius žmonės , tokio maisto dovanų retai kada atveža. Kaip naminiai gyvūnai, taip ir mūsų globojami ,,laukinukai" nori gyventi švariai ir sočiai. 

Todėl kreipiamės į Jus visus prašydami finansinės paramos laukinės gamtos atstovams maistui nupirkti - 50 eurų. Jai galite patys nupirkti ir atvežti mums labai reikiamo maisto t.y. vištų širdelių bei smulkių šaldytų žuvyčių, taip pat maisto graužikams (triušiams, žiurkėnams, degučiams, smiltpelėms), smulkiems grūdalesiams paukščiams, būtume labai dėkingi už paramą.

Dėkojame aukojusiems: Jūratei B., Albertui T., Henrikui L., Skaistei M., Bertui U., Oksanai S., Taisijai P., Tautvydui J. 

Collected donations: 50 EUR
Globėja
Organisation: Lesė, Kaunas city

Posted: 2015-09-06
News ID: 8647
Announcement views: 27401
User: Globeja

« back


Comments can be left by signed-in users only.
Non-profit animal care organisation LESĖ.  Address in Vilnius: Savanorių ave. 33-91 (for correspondence), 
Phone: +370 671 88271 (Galina). E-mail: info@lese.lt. Bank account: LT647044060005976183.
Statistika Online: 54