Loading
LT / EN

Comments

Ananasas (17:14) >>
https://www.odapro.lt/lt /
Ananasas (17:31) >>
http://www.electio.lt/
Dzy (19:50) >>
Labai džiaugiasi Margutis ir dėkoja Jums :)
Polio-mama (9:43) >>
jei jau "užsirašiau" Margučiui į draugus... Margutis nebeskolingas klinikai ir gali įsigyti...

Kaunas: ATSARGIAI! neskubėkit dovanoti įtartiniems asmenims.

Dėmesio! Skambinėja labai įtartina moteris ir sakosi norinti imti kačiukus ir katytes (skambučio metu girdisi, kad tuo pat metu kažkas stovi šalia ir tariasi). Kol kas moteris skambino iš numerio, kurio nerodo, ir iš  864827452, bet, žinoma, jis gali greitai būt pakeistas.

Skambino jau dėl kelių Lesės globotinių. Pradėjus klausinėti įprastinių klausimų, moteris praktiškai visur meluoja. Išsisukusi mūsų savanorė nesutiko dovanoti savo globotinio, tačiau, neilgai trukus, ta pati moteris skambino vėl, tačiau jau dėl kito kačiuko ir neatpažino, kad kalba su ta pačia savanore. Jai nesvarbu ar katė, ar kačiukas, paklausus apie sterilizaciją, taip pat visiškai, atseit, nesvarbu - matosi, kad atsakinėja, norėdama įtikti. O antro skambučio tai pačiai savanorei metu (kurios ji, kaip minėjome, neatpažino) ir tiesiai šviesiai paklausus "Kur jūs dedat tuos kačiukus, jūs juk ką tik skambinot dėl kito gyvūno?", moteris padėjo ragelį ir daugiau nebeskambino.

Taip pat norim įspėti savarankiškai kačiukus priglaudusius ir juos globojančius asmenis. Išsiaiškinom, kad buvo skambinta ir keletui tuo užsiimančių ir mums pažįstamų moterų. Scenarijus tas pats: nerodomas numeris, tas pats tekstas ir t.t. Deja, tokiu būdu per šias dienas kai kurie savarankiškų globėjų kačiukai buvo greitai išdovanoti.. Čia kalbame apie tokius atvejus, kai skubama kuo greičiau gyvūną padovanoti, nesigilinant, kam jis dovanojamas ir koks likimas jo gali laukti.

Labai prašome - įspėkite vieni kitus ir nebūkit abejingi, neskubėkit dovanoti savo globotinių, ypač įtartiniems žmonėms. Galbūt mes jau "turim gerą uoslę", padedančią greitai suprasti, kas per žmogus skambina, bet galima paklausti ir keleto gudrių klausimų, kurie padės išsiaiškinti, ar jūsų gyvūno kartais nenorima "sunaudoti" visai kitiems tikslams. Pavyzdžiui, kad ir kaip bebūtų baisu apie tai kalbėti, ponių apykaklių ir pirštinaičių gamybai.

Siūlom pasidalinti čia sava patirtimi, kaip jūs atpažįstate tokius asmenis. Galbūt kiti, mažiau patirties turintys globėjai, iš jūsų sužinos daug naudingų dalykų, kurie neleis jiems savo mylimų globotinių išsiųsti nežinion.  

Kauno Lesės savanorės

Posted: 2010-12-02
News ID: 5136
Announcement views: 13696
User: kirstukas

« back

Comments

DinaZ (2010-12-11)
Tai visiškai nevykęs praėjusios balandžio 1 d. pokštas...
Friesian (2010-12-11) (foto)
Na žinant autorių, galima būtų įtarti, kad tai nevykęs pokštas, na toks ir yra.. Nors įdomu ar realiai tokie dalykai nevyksta?
Vikikute („Lesė“, Vilnius) (2010-12-11) (foto)
Kazkodel esu isitikinus, kad cia 0% tiesos...
Friesian (2010-12-11) (foto)
Įdomu kiek šioje nuorodoje yra tiesos.. http://blog.delfi.lt/dliekis/7066/
Skazocka (2010-12-04)
Okas liecia Grindos, tai emiau is tenai suni, buvo pildomi poperiai, dovanojimo sutartis, su asmens kodu adresu, ir sake kad tokia pat kopija patenka i savivaldybe, registracijai.
Skazocka (2010-12-04)
Buvo pas mus panasus atvejis, bet su suniukais, kai vasaros metu turejom suniuku, tai skambino moteris sake is sauliu ir norejo issigit visus 8, pasakojo kad giminaiciams irgi tokiu labai reikia. Aisku nesutikau, bet skambino daug kartu is skirtingu numeriu, pasakiau kad jau nera, nedaviau nei 1. Ir labai dziaugios, poto pamaciau straipsni,kad priduoda givunus uz pinigus. Tai gal irgi kazka panasaus, sumaste.
Juste (2010-12-04)
Nesta, sita padaryti galima, taciau nemanau kad prieglaudos turi laiko pildyti, be to, ne visos prieglaudos tvarkingai renka. Butu idealu, jeigu prieglaudos karts nuo karto galetu bent excely susirasyt ir apskeisti tarpusavy.
Nesta (2010-12-04)
Ar negalima būtų 'Gyvūnų globos' puslapyje prie "padovanotas" rašyti telefoną žmogaus, kuriam padovanotas gyvūnas, o dar geriau padaryti šių telefonų suvestinę programą, tada bus galima daugmaž atsekti besikartojančius telefonus. nes tie surinkėjai kas savaitę nekeis telefono, o "dirba" jie dešimtmečiais. Beje, gal kas gyvenate Dariaus ir Girėno 5, arba netoli to namo?
Persona non grata (2010-12-03)
nesiginčysiu, gal tik man durnai, atiduoti gyvūną iš savo namų(jei jis ten papuolė automatiškai pasiima dalelę širdies) yra beproto sunku, todėl man labai svarbu į kokius namus iškeliauja....toks mano suvokimas apie gyvūno gelbėjimą... gal todėl nesugebu išleist į kiemą PSP katytės- nors manęs paprašė tik mano kiemo, o katytė jau beveik 2 sav- užima patį didžiausią kambarį- (nes tik vienas su durim) O lauke greičiausia būt numirus didelėse kančiose. Pjūvis negyja šlapiuoja, buvo pakilus temperatūra...... veterinarai, vaistai, vitaminai, pagerintas maistas...... Kaip aš pamiršau, kad nemokamas sūris tik pelėkautuose:))))
Zora (2010-12-03)
Dinka-ne butinai.Juk zmoniu buna visokiu:vieni patiklesni, naivesni, kiti tiesiog supratimo apie zmoniu keslus gali netureti. Juk kiekvienas kita vertina pagal save.Kitam ir i galva gali neateiti, kad atejes pasiimti gyvuno gali jam kazka blogo padaryti.
Persona non grata (2010-12-03)
Mergaitės, man atrodo, kam tikrai rūpi jo dovanojamas gyvūnas, jis tikrai pasidomės kam dovanoja, o kam rūpi bele iškišti, jis ir iškiš, kaip rusai sako, s glas daloj i s serdca von, tokia kol kas realybė :(
Alina („Lesė“, Vilnius) (2010-12-03)
As pritariu, reikia kaip imanoma paskleisti sia informacija zmonems, is savo namu dovanojantiems kaciukus, kad jie butu kaip imanoma geriau informuoti ir pasiruose.
Prijaučianti- (2010-12-03) (foto)
žinot, po tokios naujienos įėjus įgyvunugloba.lt ir likimuose radus "padovanotas" jau nebeima toks džiaugsmas, kaip buvo iki šiol - nes dabar jau visai neramu darosi - ar jie nepateko ten, kur neturėtų patekti - juk ir eiliniai žmonės, kurie iš namų dovanoja priglaustus katiniukus tikrai nelabai įsivaizduoja, kad juos "priglausti" gali ir tokie, kuriems visiškai ne gyvūno gerovė rūpi... Gerai pagalvojus, ne tik smaugliai katukais šeriami, lapes auginantys irgi gali tokiu lengvai prieinamu maistu pasirūpinti - o po to lapių kailius parduodant papuošimams ir katiniukų kailiukų gali būti įsiūloma...(čia pamąstymai, bet jeigu gamtoje lapės katinus sumedžioja, tai fermose auginamoms irgi tokio skanėsto neatsisakys...) Žinot, reikia kažkaip skubiai tokias naujienas į 15 minučių įdėti, nes patiklūs žmonės gali apsidžiaugti radę naujus "šeimininkus" savo augintiniams...
Zora (2010-12-03)
na va kaip gerai
Irmulia („Lesė“, Vilnius) (2010-12-03)
Gales jau. Pasidomejau, viskas ok bus ;). Tik viena forma uzpildyt reik ir pristatyt i viena institucija :)
Zora (2010-12-03)
O kodel negali Lese reikalauti asmens kodo?Grindoi kai gyvuna imi tai reikia ir asm.dokus rodyti is sutartis pasirasineti.Tiksliai nepamenu, bet man regis grinda uzsiraso koda.O del tu nieksu, tai reikia juos policijai isskusti-juk tai nelegalu!!!!Paskambini policijai, o jie bute randa kaciu kruva, manau visgi bauda kazkoki abutu, kit akarta gal jau zmogus tuom nebeuzsiims.
Friske („Lesė“, Vilnius) (2010-12-03)
As tai dokumentus tikrinu :) pries atvaziuojant perspeju, kad turetu su savim. Kai duomenis uzsirasai - labiau gal ipareigoja, nors tfu, tfu dar nesu su neatsakingais zmonem susidurus :) teisybe pasakius, ir padovanojus daug nesu :)
Neringa1974 (2010-12-03) (foto)
Tiesa ir ta, kad : mazi kaciukai yra seriami didziosioms gyvatems ir beje tikrai esu girdejus is protingu zmoniu, kad sektantai tuom irgi domisi. Deja, Irmulia, Jus esate visiskai teisi.
Nesta (2010-12-03)
Asmens kodo reikalauti negalima, bet prašyti galimą. Jei žmogus neduoda, galima ir katino neduot. Sutinku su Dinka, kad reikia pačiam atvežti į butą. Bet visaip būna. Kartą užnešėm į butą, bet nuojauta mano buvo negera. Grįžom po pusvalandžio, mūsų katė po lova tupi , o mamos nėra, tik vaikas, mus įleidęs. Klausiam, kur mama, sako, kad išvažiavo kačių atvežti. Pagriebėm katę ir išėjom. Ir ne kailis rūpėjo, nes katė buvo marga, sena. Manau reikėjo odos.
Irmulia („Lesė“, Vilnius) (2010-12-03)
Bet faktas ir toks, kad mussu sutartyse negali buti prasomas asmens kodas.
Vikikute („Lesė“, Vilnius) (2010-12-03) (foto)
Na, del tokiu, kur jau apie pirstines ir pan nuojauta kuzda tai, manau, pagrindinis dalykas prasyt asmens dokumento +sutartis, neisivaidzuoju, kad nusikaltelis sutiktu asmens dokumenta rodyti.
Colomba (2010-12-03)
Galiu papsakoti iš patirties. Dovanojau Kają (gražią katytę) skelbimas buvo įdėtas, bet jai dar reikėjo pabūti su mama. Pirmą vakarą, gana vėlai, paskambino moteris, norėjo Kajos. Jokie, kad jai reikia būti su mama neveikė, sakė kad atvažiuos ir paims iki 12 nakties. Negavo. Kitas dalykas, tai klausiau, o ką jie galvoja apie kačiukų vedimą, sterilizaciją, kastraciją. Labai išaiškėja žmonių nuomonė. Dar kaip sakė, atbaido sutartis. Pasakau, kad turėtų asmens dokumentą. Buvo ir ''O tai būtina, o be sutarties niekaip nesigautų?'' Tai jeigu žmogus šitaip nenori užpildyti popierių, nieko gero nesako...
Persona non grata (2010-12-02)
Jau minėjau, kad dukra kai laukėsi sakė ( kai klausdavo kas bus) paaugs- pats apsispręs kuom nori būti :)) tai va Zuikis apsisprendė būti Kite :))) Na šį mėn varys kastruotis- sterilizuotis- žiūrėsim ką vetai išpjaus:))))
Kropkė (2010-12-02)
Nežinau Diana, snukelis jos labai jau nemergaitiškas (kur į email'ą atsiuntei), pucai ūsiniai labai dideli:) O gal čia pas kacus sexrevoliucija, kaip pas žmones, prasidėjo:D
Persona non grata (2010-12-02)
Tai zuikė pas pažįstama, kaip ir Blusa, tai esu rami, dėl zuikės tai kartu su šeimininke praeitą savaitgaly pasėdėjom... tai kai papasakojo jos išdaigas, tai sakau, gal atiduosi, tai nepasirašė :))))
Kropkė (2010-12-02)
Tai Zuikę ką, įtartiniems dovanojai, kad nemini:D Ar pyksta, kad apmovėme dėl lyties?:)
Persona non grata (2010-12-02)
Paskutiniu metu nemažai "per mano rankas praėjo" katinėlių... Visi kažkurį laiką gyveno pas mane kaip pilnateisiai šeimos nariai, nei vieno nelaikiau jokiam narve, prisiriši žmogus, nei vieno kačiuko nedovanojau su jokia sutartim, bet visus dovanojau širdim.... Visus savo globotinius vežiau pati į namus, kad jei ką galėčiau parsivešt atgal, tai jau buvo dalelė manęs.. kol kas sekėsi, nei vieno nekilo noras vežt namo. Smagu, kai gaunu žinutes pvz už Magdą dėkojo, iš kart dvi laimingos sielos, už Fredį taip pat dėkojo močiutė laiminga, kad turi su kuo miegoti:). Bet kuriuoatveju dažniausia kreipiasi telefonu, siūlosi atvažiuot, o aš siūlau pati atve-ti, motyvuodama, kad gyvenu už kauno, pabendrauji su žmogum ir jauti. Pvz. Bočelis nuvažiavau, tualetas naujas (iš brangesnių) nupirktas, kraikas sušokantis nupirktas, sakau"jis pas mane išrankus maistui, pradžiai vištienos atnešiau" oj sako aš skaičiau nusipirkau vištienos, o kokį sausiaką ėdė, kada kastruoti galima.... na bet tiems kam nelabai rūpi gyvūnas- svarbu iškišt ir čia nieko nepadarysi, jie tikrai nesiaiškins kaip rūpinsis ir ar išvis rūpinsis jų gyvūnėliu perteklium....tokia realybė, deja
Nesta (2010-12-02)
Berašant kilo mintis forume turėt skyrelį, kur rašyt, kokiu telefonu skambinusiam padovanotas gyvūnas.
Nesta (2010-12-02)
Jei susitari, kad atiduosi, tai po valandos kitu tel parašyk žinutę , klausdamas , ar dar reikia kačiuko? Neretai užkimba. jei siūlai du, atseit, kad linksmiau būtų, tuoj pat sutinka. Aišku, jei pasakyt, kad dovanosi tik parodžiusiam pasą, arbą pasirašant sutartį SU ASMENS KODU , tuoj deda ragelį. Geriausia ne dovanot, o parduot už 20 lt, tai atsisakys. Dar vienas Vilniaus tel surinkėjos- 867345862. Jai Rudaminoj patogiausia susitikt prie IKI parduotuvės, nors gali atvažiuoti bet kuriuo metu , patogiu dovanojančiam . Šeštadieniais ir sekmadieniais neima, nes realizuoja. Tinklas platus.
Dzy („Lesė“, Jonava) (2010-12-02)
Pilna tokiu zmoniu, kurie isleidzia savo augintinius i lauka, o paskui gauna kraiti dovanu. Tokie tai dziaugiasi, kad pavyksta greit iskisti mazylius, o mes paskui vargstame rinkdami paaugliukus ir ieskodami jiems atsakingu seimininku. Geriau jau maziau padovanoti, bet tikrai atsakingiems zmonems. Aisku, kartais ima noras pulti i nevilti, kad skambina vien neaiskus, tai jiems pukuotu reikia, tai mazu, tai dar ko.
Kirstukas („Lesė“, Vilnius) (2010-12-02)
Jeigu kyla bent menkiausia abejonė paskymas jog reiks pasirašyt tam tikrą dokumentą gali išgąsdinti (nebūtinai tai Lesės globotinis gali būti, sugalvokit patys ką nors sakydami, kad jums padeda dovanoti organizacija "Lesė"), taip pat paklausimas (bent išgirsti reakciją) ar galima būtų pas norintįjį gyvūno atvažiuoti į namus gera mintis. Patikrinti galima tikrai maximaliai, bet ir vienas BET. Patyrę globėjai, nebūtinai kalbant apie Lesės savanores tai jau daugaiu mažiau žino, bet blogiausia, kad tie asmenys dažnaiusiai "susisemia" gyvūnėlius iš babyčių ir šiaip visų tų kurie SKUBIAI nori padovanoti. Aš pati dažnai įspėju tuos, kurie pirmą kartą deda skelbimą, bet matau, kad žmonės nesupranta kaip tai iš tikrųjų svarbu ir apie ką aš čia dabar kalbu.
Dzy („Lesė“, Jonava) (2010-12-02)
Geriausiai nerimtus zmones atbaido, jei pasakai, kad reikia gyvuna sterilizuoti, ar paskiepyti, ar pan. ir tai padaryti reikia jau siandien, todel jei skambinantieji nori gyvuno, tai gal gali apmoketi sias islaidas.
Kata (2010-12-02)
Irma, dėl gyvačių - visiška tiesa. Šeria kačiukais tie, kas nenori pirkti pelių.
Irmulia („Lesė“, Vilnius) (2010-12-02)
As dar esu girdejusi... na nezinau ar tai tiesa, kad .. didziosioms gyvatems mazi kaciukai maitinami... Dar esu girdejusi, kad juodas katytes daznai ima sektantai...
Trinity (2010-12-02)
Taip pat gidejau kad yra tokiu zmoniu, gal kokias podpolnas fabrikas turi.
Mazgelis (2010-12-02) (foto)
o siaube..kazin kam jai tie katukai :(
Dovilytezz (2010-12-02)
Gan gerai tokius zmogenus atbaido Leses sutartis ir isipareigojimai. As asmeniskai visuomet issiklausinedavau "iki panagiu", kas per potencialus seimininkas ir kokie jo lukesciai, patirtis su gyvunais, finansine galimybe sterilizuoti\kastruoti, jeigu butina, vaziuoti pas veta ir pan. Vien jau sitie dalykai atsijojo man ne viena pretendenta, nes akivaizdziai pasirode per didelis vargas.. Taip pat tardavausi, kad globotini pati pristatysiu tiesiai i globeju namus (cia dar kad zinociau, kur gyvena, jei kas nutiktu) ir paziuresiu, kokiomis salygomis ten gyvens. Jokiu budu negalima po poros sakiniu telefonu atiduot globotinuku:(


Comments can be left by signed-in users only.
Non-profit animal care organisation LESĖ.  Address in Vilnius: Savanorių ave. 33-91 (for correspondence), 
Phone: +370 671 88271 (Galina). E-mail: info@lese.lt. Bank account: LT647044060005976183.
Statistika Online: 48